fbpx

MY SME JEDNODUCHOSŤ, MY SME TECHNOLÓGIA.

 

Zastrešte všetku svoju techniku pod jednu strechu. Doprajte si luxus riešiť veci komplexne. Na jednom mieste. V ALLTECHU.

 

NIE SME OBROVSKÁ FIRMA, PRE KTORÚ BUDETE IBA ĎALŠÍ KLIENT V PORADÍ. STÁVATE SA SÚČASŤOU ALLTECH RODINY. A O RODINU SA STARÁ.

Spoločnosť ALLTECH s.r.o. nám ponúkla výborné služby od poradenstva až po samotnú realizáciu. Pomohla nám nastaviť všetky služby, ktoré sme potrebovali. Vždy sa na ich služby 100 % spoliehame.

V spolupráci so spoločnosťou ALLTECH s.r.o. sme našli zodpovedného a stabilného partnera, ktorý dokáže operatívne reagovať a spĺňať požiadavky, ktoré vyžadujú naše potreby.

Ing. Juraj Hutko, Majiteľ, Juflex s.r.o.

S prácou firmy ALLTECH.SK, konkrétne s pánom Schniererom som bol zatiaľ doteraz vždy spokojný. Vyriešil mi technické veci, ku ktorým ja vzťah vôbec nemám a nerád sa nimi zaoberám. Vždy je ochotný prípadný problém čím skôr vyriešiť, takže jeho služby môžem naozaj odporučiť.

Miloslav Ježo, Majiteľ, Ako úspešne podnikať na Amazone

PONÚKAME VÁM

 
~

Zabezpečenie domu/firmy

Sme certifikovanou spoločnosťou pre odbornú montáž kamerových a zabezpečovacích systémov (alarmov) pre domy či firmy.

Nastavenie a montáž satelitnej techniky

Systém so 100% pokrytím na území Slovenska. Plne flexibilný tak, aby naplnil vaše požiadavky. Široká ponuka, možnosť nahrávania, kvalita, stabilita, cena. 

Zálohu dát & správu siete

Všetky počítače, ktoré ukrývajú dôležité dáta potrebujú starostlivosť a pravidelné „preventívne prehliadky.“

f

Štrukturovanú kabeláž (internet) - návrh/montáž

Aké jednoduché je užívať si domov hodný 21. stročia. Domov, kde vám technika denno denne slúži a uľahčuje bežné činnosti. Domov, kde všetko funguje.

Tvorbu webových stránok a eshopov

Elegantný web, plne optimalizovaný pre mobily a tablety. Vhodný na vašu firemnú prezentáciu/predaj tovaru. 

k

Obsah/grafiku pre weby a sociálne médiá

Kvalitný obsah a grafika sú základom každého úspešného predaja. Radi vám vytvoríme profesionálne obrázky a texty presne pre vás a váš biznis.

... A PRAVIDELNÚ PORCIU TIPOV A INŠPIRÁCIE

 
Videovrátnik a jeho využitie

Videovrátnik a jeho využitie

Videovrátnik už nie je iba jednoduchý vrátnik, ktorý dokáže otvoriť dvere. Dokáže toho omnoho viac. V tomto článku si povieme o jeho výhodách i o tom, prečo by ste mali sa rozhodnúť pre kvalitný videovrátnik.Videovrátnik slúži na otvorenie dverí alebo akejkoľvek...

EasyIP 3.0

EasyIP 3.0

Na produkty spoločnosti Hikvision sa vždy spoliehame v prípade realizácie kamerového systému. Táto značka nás presvedčila o svojich kvalitách, pri inštalovaní a samotnej realizácie. Dnes si priblížime jednu z najnovšej produktovej rady EasyIP 3.0. Ako už z názvu...

Synology 1817+ 10 GB RAM

Synology 1817+ 10 GB RAM

Naša firma začala v roku 2017 s používaní dátového úložicka NAS od spoločnosti Synology. Kľúčové vlastnosti Finančne výhodný NAS pre požiadavky spoločností Sada Cloud Station pre synchronizácie a dostupnosť dát zo všetkých zariadení Špeciálny serverový systém s...