ZÍSKAJTE DOTÁCIU NA KAMEROVÝ SYSTÉM OD MESTA
a UŠETRITE!

Kamerový systém zvyšuje bezpečnosť vás i vášho majetku. Pôsobí preventívne a odstrašujúco a najmä, zaznamenáva prípadné incidenty, konflikty a problémy.

Do konca februára máte jedinečnú možnosť nechať si mestom Žiar nad Hronom preplatiť podstatnú časť nákladov na vybudovanie kamerového systému pre vaše bytové spoločenstvo. Dotácia môže byť poskytnutá až do výšky 3 300 €. Pri poskytnutí dotácií je potrebné celú realizáciu spolufinancovať z vlastných zdrojov, minimálne 30 % z celkovej hodnoty diela. Požiadať o dotáciu je potrebné do 28.februára.

 

Mesto Žiar nad Hronom každoročne poskytuje dotácie na projekty podľa všeobecno záväzného nariadenia z roku 2016. Nariadenie si môžete stiahnúť na tomto linku.

Napíšte nám na [email protected] alebo zavolajte na +421 902 835 326 a dohodnite si bezplatnú obhliadku na vašom bytovom dome. Na základe ohliadky vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, ktorú pripojíte ku žiadosti pre mesto. A keď vám dotáciu schvália, montáž kamerového systému zrealizujeme.

V meste Žiar nad Hronom sme realizovali kamerový systém pre 4 bytové spoločenstvá, ktoré sumu spolufinancovali dotáciou z mesta. Pozrite si fotky a recenzie. Po dohode je možná obhliadka aj priamo na miestach bývalých realizácií.

Dotácia až do výšky 3 300 €

Spolufinancovanie od 30 %

Žiadosť o dotáciu je potrebné podať do konca februára

K žiadosti je potrebné pripojiť cenovú ponuku - radi bezplatne vyhotovíme

REFERENCIE A FOTKY ZREALIZOVANÝCH KAMEROVÝCH SYSTÉMOV S DOTÁCIOU

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. nám ponúkla výborné služby od poradenstva až po samotnú realizáciu. Pomohla nám nastaviť všetky služby, ktoré sme potrebovali. Vždy sa na ich služby 100 % spoliehame.

V spolupráci so spoločnosťou ALLTECH.SK s.r.o. sme našli zodpovedného a stabilného partnera, ktorý dokáže operatívne reagovať a spĺňať požiadavky, ktoré vyžadujú naše potreby.

Ing. Juraj Hutko

majiteľ, Juflex s.r.o.

S prácou firmy ALLTECH.SK som bol vždy spokojný. Vyriešil mi technické veci, ku ktorým ja vzťah vôbec nemám a nerád sa nimi zaoberám. Vždy je ochotný prípadný problém čím skôr vyriešiť, takže jeho služby môžem naozaj odporučiť.

Miloslav Ježo

majiteľ, Ako úspešne podnikať na Amazone

Spoločenstvo si vybralo ponuku ALLTECH.SK s.r.o. na základe výberového konania. Ponuka obsahovala všetky požadované parametre. Bola doručená v požadovanej lehote. Pred realizáciou boli dohodnuté požiadavky na čas, spôsob realizácie a čistotu v spoločných priestoroch. Tieto boli počas realizácie dodržané bez námietok. Konateľ spoločnosti je maximálne súčinný pred, počas a aj po realizácii systému. Systém bol nastavený a nainštalovaný riadne a včas. Funguje bez výpadkov, spĺňa požadované parametre.

Ing. Milan Lauko

predseda bytového spoločenstva, Žiar nad Hronom

Týmto vyjadrujeme našu spokojnosť s Vašimi službami pri obstarávaní kamerového systému pre náš bytový dom. Oceňujeme najmä Vašu promptnú reakciu na náš dopyt, prezentáciu na schôdzi vlastníkov bytov, rýchle dodanie a spoľahlivú montáž. Kamerový systém funguje bez problémov, je v slovenčine a sme s ním spokojní. Ďakujeme.

Štefan Valent

predseda bytového spoločenstva, Žiar nad Hronom

DOHODNITE SI BEZPLATNÚ OBHLIADKU

4 + 5 =

ALLTECH.SK s.r.o.

Pavla Dobšinského 970/15
Banská Štiavnica 969 01

MOBIL

+421 902 835 326