IT PORADŇA PRE ONLINE PODNIKATEĽOV, VOĽNONOŽCOV A MALÉ FIRMY

Vďaka našej práci sme už pomohli množstvu podnikateľov. Prečo to ale obmedzovať na okolie Banskej Štiavnice (kde pôsobíme), keď môžeme pomáhať po celom Slovensku – svete? Sami sme vybudovali hneď niekoľko fungujúcich online i offline podnikaní, ktoré sa nám dnes starajú o pohodlný život. Poznáme zázemie, život i problémy malého podnikateľa / voľnonožca v oblasti IT. Mnoho z nich sme vyriešili a radi pomôžeme aj vám. 

Založili sme aj Facebook skupinu IT poradňa. Pridajte sa k nám! 

Ste tu správne, ak máte malú firmu, ste na voľnej nohe alebo patríte k online podnikateľom. V každom z prípadov k svojej práci potrebujete funkčný počítač a online zázemie. Potrebujete čas a priestor, aby ste šírili ďalej to, čo vám ide najlepšie – a nie sa stresovali s nefunkčným systémom, ktorému nerozumiete a stojí vás veľa peňazí. 

Pri našej práci hasíme najvážnejšie problémy – nejde vám tlačiareň, zavírili vám web, potrebujete aktualizácie systémov, nefunguje vám mailový klient atď.? Prehoďte starosť na nášho ITčkára! Radi tiež pomáhame budovať kvalitné základy pre vaše podnikanie – sami sme vďaka systémom dokázali vytvoriť niekoľko funkčných podnikaní, ktoré sa o nás pekne starajú – a toto je jedno z nich. 🙂 Máme skúsenosti s mnohými odvetviami malých podnikaní a radi vám pomôžeme vybudovať základy, zoznámime vás so systémami, odporučíme programy a nastavíme celé technické pozadie, pomocou ktorého si vybudujete stabilné zarábajúce podnikanie.

👌Ladíme z funkčného na dokonalé – možno už máte podnikanie, pár zákazníkov a objednávok. Vaše podnikanie ale potrebuje upratať a zjednodušiť. Potrebujete si chrániť dáta, automatizovať procesy a optimalizovať jednotlivé kroky tak, aby vám systém čo najviac pomáhal a vy ste vďaka tomu zarobili dostatok peňazí. To sú presne tie drobnosti, ktoré z funkčného podnikania robia dokonalé a bezstarostné.

🧑‍💻Radíme aj bezplatne a tvoríme KOMUNITU – nikto nevie všetko a mnoho jednoduchých problémov zvládneme vyriešiť za pár sekúnd v rámci diskusie tu v skupine. Radiť si samozrejme môžete i vy navzájom. Budete tak o kus skúsenejší a ešte to pomôže aj ostatným!

Je najvyšší čas sa do toho spolu pustiť. ALLTECH.SK s.r.o. je spoľahlivý partner pre vaše podnikanie. Máme za sebou mnoho spoluprác rôznej veľkosti, pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť naše referencie.

Jednorázovo. Bez zmlúv a viazanosti.

Všetko vyriešime online.

Dlhoročné skúsenosti v oblasti.

Ušetrené finančné prostriedky.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. nám ponúkla výborné služby od poradenstva až po samotnú realizáciu. Pomohla nám nastaviť všetky služby, ktoré sme potrebovali. Vždy sa na ich služby 100 % spoliehame. V spolupráci so spoločnosťou ALLTECH.SK s.r.o. sme našli zodpovedného a stabilného partnera, ktorý dokáže operatívne reagovať a spĺňať požiadavky, ktoré vyžadujú naše potreby.

Ing. Juraj Hutko

Majiteľ, Juflex s.r.o.

Radi vám poradíme, zavolajte: 0902 835 326

Napíšte nám e-mail: [email protected]

IT PORADŇU PONÚKAME PRE:

 • ONLINE PODNIKATEĽOV – riešenie problémov s počítačom, tlačiarňou, zavírením webovej stránky, chránením dát, problémom so serverom, chyby fakturačného systému, aktualizácie webovej stránky, riešenie problémov s WordPressom, Miowebom, fakturačným a mailovým systémom atď. 
 • VOĽNONOŽCOV – programy na grafiku, tvorbu webových, stránok, písanie textov alebo upravovanie fotiek, aktualizácia počítača, chránenie a ukladanie dát, opravy a riešenie problémov, predaj licencií, pomoc s webovou stránkou atď.
 • FIRMA (JEDNORÁZOVÁ SPOLUPRÁCA) – malé kaderníctva, jazykové školy, právnické kancelárie, stavebné firmy a podobne. Bezpečnosť dát, aktualizácia a oplimalizácia licencicí, starostlivosť a oprava zariadení v sieti, atď. 

IT poradňa funguje plne online, na základe vzdialeného prístupu. 

NAJČASTEJŠIE OPRAVUJEME A RIEŠIME:

Pri našej práci musíme často riešiť množstvo nových problémov. Svet IT sa vyvíja neuveriteľne rýchlo a i my sme postavení pred nové a nové výzvy. Ak teda svoj problém v zozname nenájdete, nebojte sa nás kontaktovať, situáciu posúdime a ak to bude v našich možnostiach, vyriešime. 

Webová stránka

 • aktualizácia webovej stránky (WordPress)
 • úpravy na webovej stránke (Mioweb / Divi) – pridanie či odstránenie menu, textu, obrázku, predajnej stránky atď
 • prepojenie e-shopu s platobnou bránou Stripe
 • prepojenie webovej stránky s fakturačným systémom SuperFaktúra
 • odvírenie webovej stránky
 • zakúpenie domény, hostingu a nainštalovanie šablóny na webovú stránku
 • vytvorenie mailového klienta pre vašu vlastnú doménu
 • práca s mailovým systémom (napr. Mailchimp)
 • nastavenie DNS serverov
 • nainštalovanie cookies lišty
 • nainštalovanie SSL certifikátu
 • profesionálna úprava (predajného) textu

POČÍTAČ, INTERNET, TLAČIAREŇ

 • oprava tlače
 • nastavenie obojstrannej / farebnej tlače
 • nastavenie 

Dáta, bezpečnosť, licencie

 • aktu

Cena

Platí sa jednorázovo, na faktúru, po vyriešení problému.

Cena je 20 € + DPH za každú začatú hodinu

Referencie

So službami spoločnost ALLTECH.SK s.r.o. sme maximálne spokojní. V plnom rozsahu a výnimočne spoľahlivo nám vždy dokážu zabezpečiť všetky naše technické potreby. Ako bonus nám poskytujú aj poradenstvo a ochotne, zrozumiteľne a s úsmevom zodpovedajú akékoľvek naše (niekedy naozaj vyčerpávajúce) otázky. Na naše požiadavky reagujú veľmi promptne a výsledky ich práce sú vždy stopercentné. Sme veľmi vďační, že naše technické zázemie sme mohli zveriť práve spoločnosti ALLTECH.SK s.r.o., vďaka čomu sa môžeme plne koncentrovať na našich klientov a naše služby. 

Patrik Laurov, MA a Mgr. Henrieta Koklesová

Majitelia, Slovenský inštitút nemeckého jazyka, s.r.o.

Služby spoločnosti ALLTECH.SK využívam pravidelne, či už sa jedná o zavádzanie nových riešení, alebo o odstraňovanie rôznych problémov, vždy sa môžem spoľahnúť na rýchly a profesionálny prístup p. Schnierera. Tiež si vážim jeho schopnosť a ochotu zavádzať do života inovatívne riešenia, ktoré šetria čas tým, že mi pomohol nahradiť ručné spracovanie údajov jeho automatickým spracovaním.
Ing. Jaroslava Kapustová, účtovníctvo
Ing. Jaroslava Kapustová

majiteľ, Jakap s.r.o. účtovníctvo

Firma ALLTECH.SK nám zastrešuje firemnú, ale aj osobnú technológiu a servis. Vďaka komplexnosti služieb a osobnému prístupu nám zjednodušili život, ušetrili financie a zabezpečili bezproblémové každodenné spolužitie s modernými technológiami, počnúc doménou, hostingom, nákupom kvalitnej a cenovo výhodnej techniky (notebook, televízna a satelitná technika) a spoľahlivou zabezpečovacou technikou končiac. Sme nadmieru spokojní so spôsobom, akým dokážu aktuálne moderné trendy premietnuť do nášho podnikania. Bez toho, aby sa z nás museli stať experti v ich oblasti a hlavne bez toho, aby sme sa cítili v súvislosti s ovládaním technológií ako starí a hlúpi. Odporúčame!

Mgr. Oľga Koklesová

majiteľ, Ballux spol. s r.o.

S prácou firmy ALLTECH.SK, konkrétne s pánom Schniererom som bol zatiaľ doteraz vždy spokojný. Vyriešil mi technické veci, ku ktorým ja vzťah vôbec nemám a nerád sa nimi zaoberám. Vždy je ochotný prípadný problém čím skôr vyriešiť, takže jeho služby môžem naozaj odporučiť.

Miloslav Ježo, MBA

Majiteľ, Cleveronia s.r.o.

Dovoľujem si Vám vrele doporučiť služby pána Schnierera. Naša škola pre potreby online vzdelávania prešla na základe odporúčania pána Schnierera na program Office 365 a s pánom Schniererom sme s kolegyňami prvého a druhého stupňa ZŠ absolvovali už dve školenia pre Office 365. Je to veľmi ochotný, múdry a rozumný človek. Mladý, na slovo vzatý odborník vo svojej profesii. Disponuje veľkou trpezlivosťou v komunikácii s učiteľkami. Dokáže riešiť problémy diplomaticky, rozhodne a rozumne, a s milým prístupom na priateľskej úrovni. Mali sme na neho z našej strany nezvyčajné technické požiadavky, ktorým ochotne vyhovel, napriek tomu, že ich dovtedy nikdy pre nikoho nerobil. Vždy ochotne a celkom rýchlo reaguje na naše potreby. Som s jeho službami veľmi spokojný, pracovné spojenie s ním prinieslo našej škole posun vpred a môžem ho iba vrele odporučiť aj Vám.

Mgr. Nikola Nižník

riaditeľ, Základná škola s materskou školou, Jastrabá č. 188

Najčastejšie otázky

V ktorých mestách pôsobíte?

Naše sídlo je v Banskej Štiavnici, ale služby IT poradne poskytujeme online, takže sa môžete nachádzať kdekoľvek na svete – kde máte internet. 🙂

Vyriešite akýkoľvek problém?

Rozhodne nie. 🙂 Nie všetko sa dá vyriešiť online a nie všetko zvládneme. Väčšinu ale áno a už vďaka pár rýchlym otázkam budeme vedieť, či vám dokážeme pomôcť. 

Ako to celé prebieha?

Záleží od problému, s ktorým sa na nás obrátite. Ak ide o poradenstvo (napríklad aký program využívať), zvládneme to i telefonicky. Ak ide o konkrétnu opravu, buď nám zadáte prístupy (napríklad do webovej stránky) alebo sa vzdialene pripojíme na váš počítač.

Prečo si myslíte, že mi ušetríte peniaze?

Dobre nastavené systémy vám ušetria veľmi veľa času, ktorý môžete využiť zmysluplnejšie. Poriadok v dátach, licenciách a heslách sa zase postará o váš pokoj a ušetrí vám peniaze pri zbytočných / duplicitných platbách. Z našej skúsenosti sa vo väčšine firiem vyskytujú IT oblasti, ktoré je potrebné vyriešiť. 

Môžem vám veriť? možno uvidíte moje dáta a aké máte skúsenosti?

K vašim osobným údajom samozrejme pristupovať nebudeme. Na našich klientoch, ich súkromí a bezpečnosti nám veľmi záleží. 

Za posledných 10 rokov v podnikaní sme dokázali vytvoriť hneď niekoľko online a offline biznisov, ktoré sa nám dnes starajú o pohodlný život. Okrem IT zručností teda máme aj skúsenosť podnikateľskú. A to je tá kombinácia, ktorá vám dokáže zabezpečiť viac – pohody, bezpečnosti, peňazí a času. 

Radi vám poradíme, zavolajte: 0902 835 326

Napíšte nám e-mail: [email protected]

O nás

Sme jedna z popredných firiem v oblasti správy IT a montáže kamerových systémov a alarmov.

Viac o nás

Sledujte nás

Budeme radi, ak sa k nám pridáte na sociálnych sieťach.

Niečo sa naučte

Pripravili sme niekoľko  IT / zabezpečovacích návodov pre váš dom alebo firmu. Kliknite na tlačítko nižšie.

Niečo sa naučte

Kontakt

ALLTECH.SK s.r.o.
Pavla Dobšinského 970/15
969 01 Banská Štiavnica

+421 902 835 326