fbpx

Ponúkame

Štrukturovanú kabeláž (internet) - návrh/montáž

V dnešnej dobe je možné pripojiť na internet takmer všetky zariadenia. Od počítačovej zostavy cez tlačiarne, dátové úložiská, kamerové systémy, videovrátnikov, TV a inú domácu elektroniku a mnoho mnoho iného. Kvalitne vytvorená dátová sieť v dome, byte či firme sa stala nevyhnutnosťou pre pohodlné fungovanie všetkých členov.

Ďalšou dôležitou kapitolou je bezdrôtové pripojenie wifi, v dnešnej dobe už nevyhnutné. Slúži na pripojenie všetkých smart zariadení od mobilu, cez notebooky až po žiarovky, Alexu, či práčku.

Cela takáto sieť vyžaduje nevyhnutné káblové riešenie šité presne na váš dom či firmy. Ponúkame vám komplexné riešenie – všetko od návrhu až po inštaláciu celého dátového rozvodu.

Celková náročnosť závisí od veľkosti budovy a počtu pripájaných zariadení (tento faktor odporúčame nadimenzovať aj do budúcna – počet zariadení, ktoré dokážu fungovať online narastá každým rokom).

Držíme sa kréda, že veci, ktoré nám nefungujú na 100% sú nanič. A pri technike to platí dvojnásobne. Je jedno aký rozsiahly projekt chcete zrealizovať, každý od nás dostane osobitý prístup s dôrazom na funkčnosť a spoľahlivosť.

Záloha dát & správa siete

Žiadna firma sa dnes nezaobíde bez počítačov, tlačiarní a iných IT zariadení. Neoddeliteľnou súčasťou prevádzky takýchto zariadení je aj ich dohľad a správa. Poskytujeme komplexnú správu zariadení – od samotného návrhu, cez zapojenie všetkých komponentov až po pravidelné servisné prehliadky. Je jedno či ste nová alebo už zabehnutá firma. Pomôžeme vám so všetkými vašimi požiadavkami.

Pravidelnými aktualizáciami, zálohovaním dát predítete problémov ktoré by vás zdržali pri práci. Nastavíme a odporučíme tie najlepšie zariadenia s ktorými máme skúsenosti. V neposlednom rade vám dodáme spotrebný materiál pre vaše multifunkčné zariadenia či laserové tlačiarne.

Zabezpečenie domu/firmy

Ochrana vášho majetku je veľmi dôležitou časťou pri stavbe či zariaďovaní firiem alebo domov. Kamerový systém dokáže výrazne eliminovať krádeže, neoprávnené vstupy na pozemok a rovnako tiež zvyšuje disciplínu zamestnancov vo firme.

Všetky kamery, ktoré inštalujeme sú zapájané do vašej internetovej siete, čím získavate neustály dohľad – bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, stačí mať pri sebe svoj smartphone.

Pri inštalácií sa spoliehame na tú najlepšiu značku IP kamier (HIKVISION). V ich poltfóriu sa nachádza cez 100 typov rôznych kamiery, video vrátnikov a iného príslušenstva. Preto nie je žiadny problém nakonfigorovať kamerové vybavenie presne podľa vašich požiadaviek.

Naša firma je tiež certifikovanou pre montáže alarmov. Opäť siahame po jednej z najlepších značiek (JABLOTRON), ktorá poskytuje širové možnosti zabezpečovania objektu.

Nastavenie a montáž satelitnej techniky

Príjem televízneho vysielania prostredníctvom satelitu je jedným z najlepších spôsobov prijímania TV signálu vo vašom dome či byte. Satelitné vysielanie nemá žiadne obmedzenia pokrytia. Je dostupné na celom Slovensku, dokonca aj na samotách, v prírode, v okrajových častiach dedín.

Ponúkame vám kompletnú službu – navrhneme riešenie zodpovedajúce vašim požiadavkám, zabezpečíme potrebné zariadenia, nastavíme parabolu i celý systém.

Všetko je iba na vás, koľko TV chcete mať v domácnosti, z koľkých družíc chcete prijímať signál. Či potrebujete nahrávanie programov počas vašej neprítomnosti atď. Všetky takéto požiadavky dokážeme skĺbiť do jedného systému a vám ponúknuť kvalitné riešenie.

Tvorbu webových stránok a eshopov

Aktuálne máme v správe viac ako 20 webov. Tie nami „iba“ vytvorené sme prestali počítať už dávno.

Mať funkčný, pekný web (optimalizovaný pre mobily a tablety) je dnes absolútny základ pre každú firmu, blogera, predajcu.

Na to, aby ste niečo podobné dosiahli však nepotrebujete platiť tisíce eur za „nakódenie“ firmám alebo stovky eur ročne za licencie. Dnes je už krásny web dostupný každému.

Radi eshop/web prispôsobíme vašim požiadavkam, poradíme vám, čo na ňom nutne musíte mať (napríklad ak niečo budete predávať) a čo je už dávno out. Budete schopní si ho pravidelne aktualizovať a upravovať, hoci ste počítačový laik a vybavíme za vás všetky tie ajťácke veci ako hosting, registráciu domény, implementovanie dizajnu a podobne. Vy dostanete hotový krásny web/eshop a  jednoduchý návod ako s ním pracovať.

Obsah/grafika pre weby a sociálne médiá

Vo svete, kde predáva každý a konkurencia tlačí ceny neúprosne nadol je dôležité vyhrávať inak. Šikovnejšie!

Kvalitným obsahom a krásnym dizajnom. Náš tím je pripravený vytvoriť pre vás špičkové logá, obrázky, kampane na váš web a sociálne siete. Veď to poznáte. Že obrázok/fotka získava zákazníka.

A keď ho už máte, je potrebný skvelý text – aby u vás zostal a ideálne aj nakúpil. Aby ste získali jeho dôveru. Je dôležité, aby všetky vaše texty dávali zmysel, boli bez chýb a omáčok. Stačí jedna chyba a potenciálny klient odchádza (áno, ku konkurencii).

Radi vám pomôžeme s grafikou a kvalitným obsahom. Vysvetlíme vám ako vytvárať úspešné kampane na sociálnych sieťach, písať blogy, ktoré sa budú čítať, vymýšlať slogany. Prípadne to za vás rovno vymyslíme celé my.