PREDAJ LICENCIÍ A HARDVÉRU

Súčasťou našej práce pre klientov v oblasti IT je aktualizácia alebo optimalizácia ich zaradení a využívaných licencií. Sme partnerom niekoľkých renomovaných značiek, s ktorými máme dlhodobú bezproblémovú spoluprácu a našim klientom vďaka tomu dokážeme ponúknuť hardvér alebo licencie za výhodné ceny. Samozrejmosťou je pomoc s inštaláciou alebo dodatočný servis. 

Je jedno, či si chcete kúpiť iba nový notebook pre rodinu alebo chcete vytvoriť celú sieť vo vašej firme. V ALLTECH.SK s.r.o. nájdete spoľahlivého partnera. Máme za sebou množstvo spoluprác a veľa pravidelne vracajúcich sa klientov. Pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť naše referencie.

Predaj licencií

 

 • ponúkame predaj licencií od spoločnosti Microsoft pre firemných zákazníkov
 • predaj licencií Eset 
 • sme partnerom spoločnosti Eset a Microsoft
 • ponúkame osobitý prístup teda nepredávame iba na možstvo ale reálne sa snažíme nájsť správny počet licencií a ich správne zameranie aby naozaj licencia bola na maximum využítá aby obsahovala všetko čo potrebujete a navrhneme správny typ licencie.

 

Loga spoločnosti eset a microsoft sú v multimediach nahraté

Predaj Hardwaru

Pre našich klientov dokážeme zabezpečiť aj hardware teda počítače, servery, monitory, tlačiarne ktoré potrebujete pre váš život a prácu. Pre nás to nie je iba o predaji. Snažíme sa za tým vidieť ďaleko viac. Odporučíme vám stroj ktorý bude pre vás šitý na mieru. Mnehé zariadenia podporujú kopec funkcií ktoré vy ai nevyužijete, ako napríklad fax, zaplatíte zaň peniaze ale v konečnom dôlesku žiadny fax nepošlete. Preto sa obráte na nás, a nájdeme stroj ktorý využijete na 99%. Pri počítačoch sa spoliehame na repasované počítače. Veľa ľudí si radšej priplatí a kupi nové zariadenie ale nechápu príncipu repasu. každý značka má svoje triedy zariadení. Napríklad spoločnost HP má svoju firemnú liniu Elite. A to EliteDesk počítač, EliteBook notebook, EliteDisplay monitor. Všetky tieto zariadenia majú veľmi vysokú mieru ochrani a spracovania, použité sú kvalitné pánty, hliníkové komponenty a mnoho mnoho iného. Takéto zariadenie nové stojí napríklad 1500 € notebook. Ak si vezmeme repasované zairadenie používané napríklad 2 roky (bez najmenších škrabancov či poškodení s 2 ročnou zárukou) bude stáť približne 700 €. samozrejme od spoločnosti HP nájdeme notebook za 700 € ale nie vo verzií EliteBook. Čo znamená že bude mať oveľa viac plastových častí, nebude tak odolný aťd. Preto treba porovnávať naozaj nie len parametre procesor atď ale aj z čoho je takéto zairadenie postavené. 

 

ďalším aspektom pre našich zákazníkov sú špecialne prípady kedy si zákazník nie je istý či naozaj dané zariadenie je vhodné pre neho, Tu nastupujeme my a skontaktujeme obchodných zástupcov priamo spoločnosti ktoré vyrábajú dané produkty, preveríme či aozaj toto zariadenie bude splnať požiadavky atď.

Iba spoľahlivé a overené značky.

Pomoc s inštaláciou už v cene.

Výhodné ceny, rýchla dostupnosť.

Dodatočný servis a poradenstvo.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. nám ponúkla výborné služby od poradenstva až po samotnú realizáciu. Pomohla nám nastaviť všetky služby, ktoré sme potrebovali. Vždy sa na ich služby 100 % spoliehame. V spolupráci so spoločnosťou ALLTECH.SK s.r.o. sme našli zodpovedného a stabilného partnera, ktorý dokáže operatívne reagovať a spĺňať požiadavky, ktoré vyžadujú naše potreby.

Ing. Juraj Hutko

Majiteľ, Juflex s.r.o.

Radi vám poradíme, zavolajte: 0902 835 326

Napíšte nám e-mail: [email protected]

SPOLUPRACUJEME S RENOMOVANÝMI ZNAČKAMI: 

 • LICENCIE – sme partnerom spoločností Eset a Microsoft. Našim zákazníkom teda ponúkame predaj licencií pre antivírus a predaj licencií Microsoft pre firemných zákazníkov, jednotlivcov, štátne inštitúcie alebo školy. 
 • HARDVÉR – vďaka našim veľkoobchodným partnerom dokážeme zabezpečiť počítače, monitory, tlačiarne, servery,… všetky komponenty, ktoré sú potrebné pre chod domácnosti, firmy alebo školy. 

Aby sme tovar dodali v požadovanej kvalite, dávame si záležať aj na výbere značiek a partnerov. So všetkými máme nadviazanú dlhoročnú bezproblémovú spoluprácu. Sú to napríklad:

NEJDE IBA O PREDAJ

Správa počitačovej siete

Správa IT nie je iba o softwary. Spravujeme rozsiahle počítačové siete v mnohých firmách, kde pracujeme s rôznymi pravidlami. Či už sa jedná o blokovanie stránok,  dodržiavanie pracovnej doby alebo bezpečnostné opatrenia. Správa obsahuje montáž a správu všetkých zariadení ktoré sú nevyhnutné pre správny chod počítačovej siete. Router, bezpečnostné brány, prístupové body, switche a kopec ďalších zariadení, ktoré vám uľahčujú vaše podnikanie.

Serverové riešenia

Prinesieme do vašej firmy tie najlepšie postupy pri vytváraní a realizovaní serverových riešení. Server vo vašej firme dokáže slúžiť pre viacero účelov a teda z neho dokážeme dostať maximu pre Váš zisk. Dokáže obsluhovať vašu sieť, kontrolovať dochádzku či zálohovať dôležité dokumenty a mnoho iného

Cena

Každá zákazka je individuálna, najmä čo sa týka vašich potrieb, i cenových možností.
Radi vám ponúkneme poradenstvo a vytvorenie cenovej ponuky presne na mieru.
Pokojne nás kontaktujte. 

Radi vám poradíme, zavolajte: 0902 835 326

Napíšte nám e-mail: [email protected]

Referencie

So službami spoločnost ALLTECH.SK s.r.o. sme maximálne spokojní. V plnom rozsahu a výnimočne spoľahlivo nám vždy dokážu zabezpečiť všetky naše technické potreby. Ako bonus nám poskytujú aj poradenstvo a ochotne, zrozumiteľne a s úsmevom zodpovedajú akékoľvek naše (niekedy naozaj vyčerpávajúce) otázky. Na naše požiadavky reagujú veľmi promptne a výsledky ich práce sú vždy stopercentné. Sme veľmi vďační, že naše technické zázemie sme mohli zveriť práve spoločnosti ALLTECH.SK s.r.o., vďaka čomu sa môžeme plne koncentrovať na našich klientov a naše služby. 

Patrik Laurov, MA a Mgr. Henrieta Koklesová

Majitelia, Slovenský inštitút nemeckého jazyka, s.r.o.

Služby spoločnosti ALLTECH.SK využívam pravidelne, či už sa jedná o zavádzanie nových riešení, alebo o odstraňovanie rôznych problémov, vždy sa môžem spoľahnúť na rýchly a profesionálny prístup p. Schnierera. Tiež si vážim jeho schopnosť a ochotu zavádzať do života inovatívne riešenia, ktoré šetria čas tým, že mi pomohol nahradiť ručné spracovanie údajov jeho automatickým spracovaním.
Ing. Jaroslava Kapustová, účtovníctvo
Ing. Jaroslava Kapustová

majiteľ, Jakap s.r.o. účtovníctvo

Firma ALLTECH.SK nám zastrešuje firemnú, ale aj osobnú technológiu a servis. Vďaka komplexnosti služieb a osobnému prístupu nám zjednodušili život, ušetrili financie a zabezpečili bezproblémové každodenné spolužitie s modernými technológiami, počnúc doménou, hostingom, nákupom kvalitnej a cenovo výhodnej techniky (notebook, televízna a satelitná technika) a spoľahlivou zabezpečovacou technikou končiac. Sme nadmieru spokojní so spôsobom, akým dokážu aktuálne moderné trendy premietnuť do nášho podnikania. Bez toho, aby sa z nás museli stať experti v ich oblasti a hlavne bez toho, aby sme sa cítili v súvislosti s ovládaním technológií ako starí a hlúpi. Odporúčame!

Mgr. Oľga Koklesová

majiteľ, Ballux spol. s r.o.

Najčastejšie otázky

Kde všade poskytujete servis IT?

Naše sídlo je v Banskej Štiavnici, takže sa sústreďujeme najmä na školy a firmy v blízkom okolí – Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Zvolen, Krupina a priľahlé mestá a dediny. Po dohode ale radi nadviažeme spoluprácu kdekoľvek po Slovensku – v správe máme už dlhé roky napríklad i firmy v Bratislave.

Pomôžete mi aj s nákupom služieb a komponentov (napríklad nové PC)?

Samozrejme. Pre našich zmluvných klientov sa vždy snažíme vybaviť čo najlepšie (často aj veľkoobchodné) ceny na potrebný tovar a služby. 

Zároveň je pre nás automatické stať sa poradným hlasom pri výbere nových komponentov. Zohľadníme vaše cenové možnosti, požiadavky i reálne potreby firmy a navrhneme niekoľko riešení. 

Nie je dlhodobá správa IT vyhadzovanie peňazí?

Väčšina firiem a škôl využíva služby IT technika iba v situácii, keď sa niečo pokazí – napr. prestane fungovať tlačiareň, vypadne internet chvíľu pred vašou prezentáciou a podobne. Ľudia tak majú v hlave len to, že ITčkar iba hasí problémy.

Dobrá správa IT ale vyzerá úplne inak. Hlavnou myšlienkou je problémom predchádzať a nastaviť celú sieť tak, aby žiadne problémy nevznikali. Vaša firma prejde optimalizáciou, ak je to možné zminimalizovaním a dostane dlhodobý koncept napredovania. Tak, aby bola funkčná roky a vy ste peniaze práve naopak šetrili.

Prečo si myslíte, že 80% firiem a škôl funguje zle?

Väčšine firiem a škôl chýba koncept. A čím je daná firma alebo škola väčšia a náročnejšia, tým väčší chaos v IT infraštruktúre má.

Zbytočné zariadenia, príliš komplikovaná sieť, vy nemáte prehľad v tom, či sa náhodou nejaké zariadenia z vašej siete nestratia, hoci ste ich kúpili (a stáva sa to častejšie ako si myslíte), bežne narazíte na nefunkčné kusy a zastarané systémy atď. 

Že máte dobrú IT sieť a dobrého ITčkara spoznáte podľa toho, že: 

 • vaša sieť je postavená dobre, jednoducho a zrozumiteľne. Rozumiete tomu i vy ako zákazník laik.
 • presne viete aké zariadenia máte v sieti a kde sú umiestnené
 • všetko funguje takmer bez výpadkov
 • všetky licencie máte platné
 • vášho ITčkara ani nevidíte. Ak celé dni chodí po chodbách a niečo opravuje, tak je niečo zle
A to budete stále fyzicky u nás na škole alebo firme?

Začiatok dlhodobej spolupráce je pre nás časovo veľmi náročný. Pravdepodobne sa prvé týždne až mesiace budeme vo vašej firme vyskytovať takmer denne. Je potrebné urobiť kompletný audit siete a zariadení, navrhnúť jej optimalizáciu, odhaliť zlé komponenty a zastarané systémy.

Po kompletnom nastavení už nie je potrebná naša každodenná prítomnosť. Systém je funkčný a vyžaduje len udržiavanie a aktualizáciu, ktorú dokážeme robiť väčšinou v noci a počas víkendov – tak, aby systém fungoval a my sme nezasahovali do denného chodu a práce vašich zamestnancov.

Ak samozrejme dôjde k poruche alebo výpadku, riešime situáciu v priebehu pár minút až hodín – vzdialenou správou alebo výjazdom.

Radi vám poradíme, zavolajte: 0902 835 326

Napíšte nám e-mail: [email protected]