PREDAJ LICENCIÍ A HARDVÉRU

Pre našich dlhodobých klientov i pre jednorázových zákazníkov (domácnosť, študent, malá firma atď.) ponúkame predaj licencií a hardvéru. Pri ich výbere vždy siahame iba po overených spoločnostiach, s ktorými máme nadviazanú dlhoročnú bezproblémovú spoluprácu (napr. Eset, Microsoft a podobne). Vďaka tomu vám dokážeme ponúknuť produkty alebo licencie za výhodné ceny. Samozrejmosťou je pomoc s inštaláciou alebo dodatočný servis. 

Je jedno, či si chcete kúpiť iba nový notebook pre rodinu alebo chcete vytvoriť celú sieť vo vašej firme. V ALLTECH.SK s.r.o. nájdete spoľahlivého partnera. Máme za sebou množstvo spoluprác a veľa pravidelne vracajúcich sa klientov. Pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť naše referencie.

Predaj licencií

V rámci predaja vám pomôžeme nájsť správny typ a množstvo licencií a v prípade potreby pomôžeme aj s inštaláciou. Ak pôjde o pravidelné platby (napr. 1x ročne), budeme daný interval strážiť a včas vás kontaktujeme s otázkou, či chcete danú službu predĺžiť. Aktuálne ponúkame:

  • predaj licencií od spoločnosti Microsoft pre firemných zákazníkov (Office / Office 365)
  • predaj licencií Eset (antivírusový systém)

Predaj hardvéru

Pre firmy i súkromné osoby ponúkame predaj IT techniky. V rámci samotného predaja je v cene i úvodná konzultácia. Jej cieľom je nájsť produkt, ktorý bude spĺňať vašu cenovú predstavu a zároveň zvládne všetko, čo potrebujete. Samotný produkt následne fyzicky skontrolujeme a pomôžeme s inštaláciou jednotlivých programov (podľa dohody). Aktuálne ponúkame:

  • predaj stolových počítačov a notebookov
  • predaj serverov
  • predaj tlačiarní
  • predaj monitorov
  • predaj prídavných komponentov – napríklad tonery

Iba spoľahlivé a overené značky.

Pomoc s inštaláciou už v cene.

Výhodné ceny, rýchla dostupnosť.

Dodatočný servis a poradenstvo.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. nám ponúkla výborné služby od poradenstva až po samotnú realizáciu. Pomohla nám nastaviť všetky služby, ktoré sme potrebovali. Vždy sa na ich služby 100 % spoliehame. V spolupráci so spoločnosťou ALLTECH.SK s.r.o. sme našli zodpovedného a stabilného partnera, ktorý dokáže operatívne reagovať a spĺňať požiadavky, ktoré vyžadujú naše potreby.

Ing. Juraj Hutko

Majiteľ, Juflex s.r.o.

Radi vám poradíme, zavolajte: 0902 835 326

Napíšte nám e-mail: [email protected]

SPOLUPRACUJEME S RENOMOVANÝMI ZNAČKAMI: 

  • LICENCIE – sme partnerom spoločností Eset a Microsoft. Našim zákazníkom teda ponúkame predaj licencií pre antivírus a predaj licencií Microsoft pre firemných zákazníkov, jednotlivcov, štátne inštitúcie alebo školy. 
  • HARDVÉR – vďaka našim veľkoobchodným partnerom dokážeme zabezpečiť počítače, monitory, tlačiarne, servery,… všetky komponenty, ktoré sú potrebné pre chod domácnosti, firmy alebo školy. 

Aby sme tovar dodali v požadovanej kvalite, dávame si záležať aj na výbere značiek a partnerov. So všetkými máme nadviazanú dlhoročnú bezproblémovú spoluprácu. Sú to napríklad:

Cena

Každá zákazka je individuálna, najmä čo sa týka vašich potrieb, i cenových možností.
Radi vám ponúkneme poradenstvo a vytvorenie cenovej ponuky presne na mieru.
Pokojne nás kontaktujte. 

Radi vám poradíme, zavolajte: 0902 835 326

Napíšte nám e-mail: [email protected]

Referencie

So službami spoločnost ALLTECH.SK s.r.o. sme maximálne spokojní. V plnom rozsahu a výnimočne spoľahlivo nám vždy dokážu zabezpečiť všetky naše technické potreby. Ako bonus nám poskytujú aj poradenstvo a ochotne, zrozumiteľne a s úsmevom zodpovedajú akékoľvek naše (niekedy naozaj vyčerpávajúce) otázky. Na naše požiadavky reagujú veľmi promptne a výsledky ich práce sú vždy stopercentné. Sme veľmi vďační, že naše technické zázemie sme mohli zveriť práve spoločnosti ALLTECH.SK s.r.o., vďaka čomu sa môžeme plne koncentrovať na našich klientov a naše služby. 

Patrik Laurov, MA a Mgr. Henrieta Koklesová

Majitelia, Slovenský inštitút nemeckého jazyka, s.r.o.

Služby spoločnosti ALLTECH.SK využívam pravidelne, či už sa jedná o zavádzanie nových riešení, alebo o odstraňovanie rôznych problémov, vždy sa môžem spoľahnúť na rýchly a profesionálny prístup p. Schnierera. Tiež si vážim jeho schopnosť a ochotu zavádzať do života inovatívne riešenia, ktoré šetria čas tým, že mi pomohol nahradiť ručné spracovanie údajov jeho automatickým spracovaním.
Ing. Jaroslava Kapustová, účtovníctvo
Ing. Jaroslava Kapustová

majiteľ, Jakap s.r.o. účtovníctvo

Firma ALLTECH.SK nám zastrešuje firemnú, ale aj osobnú technológiu a servis. Vďaka komplexnosti služieb a osobnému prístupu nám zjednodušili život, ušetrili financie a zabezpečili bezproblémové každodenné spolužitie s modernými technológiami, počnúc doménou, hostingom, nákupom kvalitnej a cenovo výhodnej techniky (notebook, televízna a satelitná technika) a spoľahlivou zabezpečovacou technikou končiac. Sme nadmieru spokojní so spôsobom, akým dokážu aktuálne moderné trendy premietnuť do nášho podnikania. Bez toho, aby sa z nás museli stať experti v ich oblasti a hlavne bez toho, aby sme sa cítili v súvislosti s ovládaním technológií ako starí a hlúpi. Odporúčame!

Mgr. Oľga Koklesová

majiteľ, Ballux spol. s r.o.

Najčastejšie otázky

V ktorých mestách nás nájdete?

Naše sídlo je v Banskej Štiavnici, takže sa sústreďujeme najmä v blízkom okolí – Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Zvolen, Krupina a priľahlé mestá a dediny. Po dohode ale radi nadviažeme spoluprácu kdekoľvek po Slovensku – zákazníkov máme dlhé roky napríklad aj v Bratislave alebo Prešove.

Chcem nový počítač, ale neviem aký. Pomôžete mi?

Pravdaže. Pomocou pár otázok dokážeme presne zistiť, čo potrebujete (a čo už naopak nevyužijete). Podľa toho vyberieme zariadenie presne podľa vašich predstáv a cenových možností. Keď počítač príde, nainštalujeme programy, ktoré využívate a pripravený vám ho odovzdáme.

Prečo by som si mal počítač alebo eset kupovať cez vás?

Jednoduché – pridaný servis. Automaticky sa zbavíte starostí, ktoré by ste po kúpe mali. Pomôžeme vám s inštaláciou, vysvetlíme, nastavíme – bez akýchkoľvek ďalších doplatkov.

Som dôchodca / študent / ZŤP, nemal by som mať aj nejaké zľavy?

Áno, sú situácie – napríklad pri antivírusovom programe, kedy majú určité skupiny ľudí zľavu. O všetkom vás samozrejme budeme informovať. Zistíme možnosti a ak na nejakú zľavu budete mať nárok, samozrejme, že to využijeme.

Radi vám poradíme, zavolajte: 0902 835 326

Napíšte nám e-mail: [email protected]