fbpx

WiFi a LAN siete pre Váš konfort

Profesionálne riešenia pre vašu dátovú sieť. Penzióny, hotely reštaurácie a ďalšie zariadenia s vysokým počtom návštevníkom potrebujú kvalitné bezdrôtové aj drôtové pripojenie pre svoch zákazníkov.

Prečo WiFi riešenie od nás?

  • Pracujeme s tými najlepšími komponentami
  • Pravidelne sa zúčastňujeme školení
  • certifikáty

Váš názov je tu

WiFi pripojenie sa stáva jednou s najdôležitejších podmienok pre hotely, reštaurácie či kaviarne. Podľa najnovších prieskumov je podmienka WiFi pre dovolenkárov či pre pracovné cesty veľmi dôležitý aspekt ktorý zohľadnuje viac a viac ľudí. Štandardy sa iba zvyšujú. Ak stále nemáte kvalitné pripojenie pre svojich zákazníkov ste na správnej adrese. Sme schopný zabezpečiť kvalitné pokrytie WiFi signálom každú miestnoť či už sa bude jednať pre hotelových hostí alebo zamestnancov.

 

Pracujeme s tými najkvalitenejšími zariadeniami, ktoré prinesú nie len kvalitné a bezproblémové pripájanie aj veľkého počtu klientov. Ale aj jednoduchú obsluhu, správu na diaľku či pravidelné aktualizácie a v neposlednom rade bezpečnosť vás aj vašich klientov.

Ubiquiti Enterprise Wireless Admin

Sme držiteľmi certifikátu od spoločnosti Ubiquiti. Konkrétne sa jedná o certifikát Ubiquiti Enterprise Wireless Admin, kde sme si prehĺbili naše znalosti pri navrhovaní a dimenzovaní bezdrôtovej siete. Tieto skúsenosti a našu odbornosť radi pretavujeme do našich realizácií, ktoré úspešne slúžia a pomáhajú ľudom v ich podnikaní či vzdelávacom procese.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. nám ponúkla výborné služby od poradenstva až po samotnú realizáciu. Pomohla nám nastaviť všetky služby, ktoré sme potrebovali. Vždy sa na ich služby 100 % spoliehame.

V spolupráci so spoločnosťou ALLTECH.SK s.r.o. sme našli zodpovedného a stabilného partnera, ktorý dokáže operatívne reagovať a spĺňať požiadavky, ktoré vyžadujú naše potreby.

Ing. Juraj Hutko

Majiteľ, Juflex s.r.o.