ALARM

Dobre navrhnutý a kvalitne namontovaný alarm premení váš domov / firmu na bezpečné miesto, v ktorom zažijete pocit skutočného pokoja. Alarm Jablotron 100+ kompletne ochráni vašu domácnosť a funguje dlhé roky bez väčších zásahov. Monitoruje vnútorné priestory, vstup do budovy, dokáže odselektovať menšie domáce zvieratá (mačka / menší pes), dokáže reagovať na rozbitie okna a mnoho iného. A pritom je jeho ovládanie stále veľmi jednoduché a možné aj na diaľku z mobilu.  

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. je držiteľom Technickej licencie vydanej krajským policajným riaditeľstvom v Banskej Bystrici, ktorá nám povoľuje montáž zariadení slúžiacich na zabezpečenie a monitorovanie objektov. Máme za sebou mnoho montáží rôznej veľkosti a zamerania, pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť naše referencie.

Drôtová i bezdrôtová varianta, senzory na oknách.

Ovládanie aj vzdialene pomocou mobilného telefónu.

Zabezpečovací systém je v slovenčine.

Montáž vieme zabezpečiť do jedného týždňa.

S celým prístupom firmy ALLTECH.SK s.r.o. od prvotnej komunikácie, vysvetlenia problematiky, návrhu riešenia, obhliadky, dodržanie termínov a následnej realizácie som bol veľmi spokojný a môžem len odporučiť. Všetko čo sa dohodlo tak platilo, čo je za mňa top priorita.

pán Juraj, majiteľ rodinného domu, Hviezdoslavov

Radi vám poradíme, zavolajte: 0902 835 326

ALARM (ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM) MONTUJEME PRE:

 • RODINNÉ DOMY – najčastejšie je cieľom monitorovať vstupné dvere, garáž, jednotlivé miestnosti (pohybové senzory) i senzory rozbitia okien. Platí pre jeden dom aj pre developerské projekty.
 • FIRMU – okrem ochrany objektu je pri firme kladený dôraz na bezpečnosť personálu a zákazníkov, či na miesta, kde je uložená hotovosť alebo hodnotnejší tovar. Okrem firiem to platí aj pre obchody, kancelárie alebo sklady.
 • ŠKOLU – cieľom je najčastejšie bezpečnosť žiakov a učiteľov, pokrývajú sa preto minimálne vstupné priestory, niekedy aj spoločné priestory.

Každá zákazka je individuálna – vzhľadom na požiadavky / cenové možnosti objednávateľa, i na základe stavu na veľkosti objektu. Najčastejšie pôsobíme v Banstrobystrickom kraji: Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Banská Bystrica, Zvolen, Krupina. Po dohode vieme prísť kamkoľvek v rámci Slovenska.

POĎME NA SAMOTNÚ MONTÁŽ

Zabezpečovací systém (alarm) štandardne pozostáva z niekoľkých častí:

 • KLÁVESNICA NA OVLÁDANIE
 • SENZORY POHYBU
 • MAGNETICKÉ SENZORY NA DETEKCIU OTVORENIA OKNA / DVERÍ
 • RIADIACA JEDNOTKA
 • VONKAJŠIA / VNÚTORNÁ SIRÉNA
 • DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ / ČIPY

Systém je v slovenčine a zvládne ho ovládať i úplný laik. Ako s ním pracovať vás samozrejme zaučíme. Celý systém môžete ovládať aj zo svojho mobilu. 

AKÝ ALARM MONTUJEME?

Montujeme iba kvalitné zabezpečovacie zameriadenia Jablotron 100+. Počet komponentov a teda aj finálnu cenu dokážeme doladiť podľa vašich požiadaviek. 

Štyri spôsoby ovládania alarmu JABLOTRON 100+

Potrebujete zapnúť alarm, rozsvietiť svetlo na záhrade alebo otvoriť garáž? Máte niekoľko možností, ako na to.

Klávesnica so segmentami

Mobilná aplikácia určená pre smartfóny

Kľúčenka

Webová aplikácia určená pre prehliadače

Dve tlačidlá pre intuitívne ovládanie

Ovládanie alarmu JABLOTRON 100+ je skutočne jednoduché – bez problémov to zvládnete aj s rukami plnými nákupných tašiek. Jednoduchosť zaručujú tlačidlá v segmentoch, ktoré predstavujú jednotlivé časti domu či funkcie (napríklad zavlažovanie).

 

Zelené a červené tlačidlo

Segmenty fungujú ako semafor. Zelená znamená, že alarm je vypnutý a vy sa môžete voľne pohybovať po celom dome.

Červená, rovnako ako na prechode, znamená STOP. Dom je v takom prípade zaistený proti zlodejom a prípadné neoprávnené vniknutie alarm okamžite zaznamená.

Vďaka svetelnej signalizácií na klávesnici alarmu okamžite zistíte, čo je chránené a čo nie.

100 % bezpečná autorizácia

O prístupoch k domovému alarmu budete mať dokonalý prehľad. Každé vypnutie zabezpečovacieho systému totiž vyžaduje overenie prostredníctvom čipu alebo zadanie kódu.

Nemusíte sa preto báť, že by váš alarm ovládal niekto cudzí, a to i napriek tomu, že jeho ovládanie je skutočne jednoduché.

Systém, ktorý sa vám prispôsobí

Alarm JABLOTRON 100+ môžete postupne rozširovať. Hodiť sa vám to môže napríklad v prípade, že si postavíte garáž.

Rozšírenie systému je jednoduché – stačí do vašej garáže nainštalovať detektory a ku klávesnici pridať ďalší „semafor“ (segment). Maximálny možný počet segmentov je 20.

Cenové odhady

Každá montáž je individuálna, čo sa týka rozsahu, predstavy objednávateľa, celkovej náročnosti i cenových možností. Nedá sa preto určiť plošne jednotná cena. Práve preto Vám ponúkame obhliadku a nezáväzné vytvorenie cenovej ponuky ZDARMA – stačí nás kontaktovať. Aby ste mali aspoň približnú predstavu, vytvorili sme pár príkladov na rôzne inštalácie alarmu (čo do veľkosti i náročnosti). Berte si ich prosím ako orientačný odrazový mostík pri vytváraní vlastnej predstavy.

 

 • ALARM PRE RODINNÝ DOM – cena od cca 1 100 € s DPH
 • ALARM PRE FIRMU – cena od cca 1 600 € s DPH
 • ALARM PRE CHALUPU – cena od cca 500 € s DPH

Radi vám poradíme, zavolajte: 0902 835 326

ZISTITE PRESNÚ CENU

Povedali o nás

Bytové spoločenstvo v Žiari nad Hronom si u firmy ALLTECH.SK  dalo namontovať touto firmou kamerový systém. Ako predsedníčka tohto spoločenstva som bola maximálne spokojná. Pán Schnierer mi nielen vysvetlil a spracoval cenovú ponuku, ale samostatná montáž touto firmou bola čistá a bez problémov.
Ak by som si mala aj do budúcna vybrať nejakú firmu tak určite túto.
Bc. Mgr. PaedDr. Martina Bartková, predsedníčka Bytového spoločenstva domu č. 501
Bc. Mgr. PaedDr. Martina Bartková

Predsedníčka, Bytové spoločenstvo domu č. 501

Spoločenstvo si vybralo ponuku ALLTECH.SK s.r.o. na základe výberového konania. Ponuka obsahovala všetky požadované parametre. Bola doručená v požadovanej lehote. Pred realizáciou boli dohodnuté požiadavky na čas, spôsob realizácie a čistotu v spoločných priestoroch. Tieto boli počas realizácie dodržane bez námietok. Zástupca spoločnosti je maximálne súčinný pred, počas aj po realizácii systému. Systém bol nainštalovaný a nastavený riadne a načas. Funguje bez výpadkov. Spĺňa požadované parametre.

Ing. Milan Lauko Predseda, BSD č. 562

Týmto vyjadrujeme našu spokojnosť s Vašimi službami pri obstarávaní kamerového systému pre náš bytový dom. Oceňujeme najmä Vašu promptnú reakciu na náš dopyt, prezentáciu na schôdzi vlastníkov bytov, rýchle dodanie a spoľahlivú montáž. Kamerový systém funguje bez problémov, je v slovenčine a sme s ním spokojní. Ďakujeme.

Štefan Valent, predseda,Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov súpisné číslo 535, ul. Vansovej v Žiari nad Hronom

Tomáš Hradský
Tomáš Hradský
7. November, 2023.
Niet nad mladých a skúsených ľudí čo vedia, ako v technologickom vesmíre 21. storočia ponúkať a realizovať služby. ALLTECH.SK so svojim nadpriemerným potenciálom napreduje a som spokojný, že v pozícii klienta, môžem byť súčasťou tohto napredovania.
Martin Karvaš
Martin Karvaš
24. Január, 2023.
K spoločnosti ALLTECH som sa dostal cez kladné odporúčanie na služby, ktoré poskytujú a potreboval som ich zrealizovať. Návrh realizácie kamerového systému spolu s rozvodom celého dátového systému v novostavbe hodnotím veľmi pozitívne. Práce od obhliadnutia nehnutelnosti cez cenovú ponuku až po samotnú realizáciu prebiehali bezproblémovo a na profesionálnej úrovni. S kvalitou práce firemných pracovníkov som bol maximálne spokojný. Používajú kvalitné materiály a zariadenia ktoré verím, že budú slúžiť dlhodobo. Určite budem firmu odporúčať aj známym a pokiaľ to bude potrebné budem ich služby využívať naďalej aj ja.
Jarka Horvátová
Jarka Horvátová
21. November, 2022.
ODPORÚČAM! Veľká spokojnosť s pristupom, odbornosťou, kvalitou a rýchlosťou realizácie.
Juraj Masár
Juraj Masár
9. November, 2022.
S celym pristupom firmy ALLTECH.SK od prvotnej komunikacie, vysvetlenia problematiky, navhru riesenia, obhliadky, dordzanie terminov a naslednej realizacie som bol velmi spokojny a mozem len odporucit. Vsetko co sa dohodlo tak platilo, co je za mna top priorita.

Najlepšie referencie sú spokojní klienti

Najčastejšie otázky

Kde všade montujete alarm (zabezpečovací systém)?

Naše sídlo je v Banskej Štiavnici, montáže preto realizujeme najmä v Banskobystrickom kraji. Bez problémov ale prídeme kamkoľvek v rámci Slovenska. Naše realizácie nájdete bežne aj v Bratislave i v Prešove.

AKO RÝCHLO OD OBJEDNANIA PRÍDETE?

Vďaka našim interným systémom dokážeme montáž začať do týždňa od objednania (podpísania zmluvy o dielo).

AKO DLHO TRVÁ MONTÁŽ?

Čas je individuálny v závislosti od veľkosti objektu. Pri prehliadke/podpise zmluvy o dielo vám už ale vieme povedať odhadovaný čas montáže. Vo všeobecnosti ale montáž trvá 1 deň.

Sme ale flexibilní, vieme si čas montáže dohodnúť – napr. na víkend, aby ste svoju firmu nemuseli zatvoriť alebo až po 14:00hod., pretože doobeda sa vo vašej škole vyučuje.

Môžem alarm ovládať aj na diaľku?

Svoj alarm môžete pohodlne ovládať pomocou mobilnej aplikácie.

Radi vám poradíme, zavolajte: 0902 835 326