Bežné infračervené kamery poskytujú čiernobiele snímky, čo zvyčajne vedie k strate detailov. Zatiaľ čo kamery s bielym svetlom ponúkajú farebné obrázky, môže to byť rušivé, keď svetlá svietia celú noc.

Na vyriešenie týchto bolestivých bodov vytvorila spoločnosť Hikvision novú doplnkovú technológiu osvetlenia – inteligentné hybridné svetlo . CCTV kamera Hikvision, poháňaná pokročilou technológiou Smart Hybrid Light, poskytuje tri doplnkové režimy osvetlenia (Farba, IR, Smart). Na rozdiel od tradičného nočného videnia môžu naše CCTV kamery poskytovať farebné obrázky s vysokým rozlíšením a detailmi aj v náročných svetelných scenároch a zároveň poskytujú používateľom dobrú používateľskú skúsenosť. Používatelia môžu využiť výhodu výberu ideálneho režimu osvetlenia pre svoje aplikácie.

Ako funguje Smart Hybrid Light?

Inteligentné hybridné svetlo Hikvision vám umožňuje vybrať režim osvetlenia, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám: 24/7 farebný, IR (ČB) alebo Smart.

inteligentnom režime CCTV farebná kamera udržiava infračervené osvetlenie, kým udalosť nespustí farebné zobrazenie na zachytenie dôležitých detailov.

Keď tam nie je žiadne vozidlo alebo osoba, kamera používa iba infračervené svetlo.

Keď sa objaví vozidlo alebo osoba, automaticky sa spustí biele svetlo, výsledkom čoho je zobrazenie živých farieb s jasnými detailmi.

Technické zaujímavosti

F1.0 Super konfokálna šošovka

Spoločnosť Hikvision prekročila predchádzajúce limity a vedie v tomto odvetví dosiahnutím jemného a komplexného konfokálneho efektu s objektívom s veľkou clonou F1,0, ktorý zaručuje rovnako ostré zobrazenie v IR alebo viditeľnom svetle.

Super konfokálna šošovka F1.0 je navrhnutá s presnosťou na mikrónovej úrovni, čo umožňuje zaostrenie na majstrovskej úrovni a dlhotrvajúce snímky s vysokým rozlíšením.

Detekcia utajovaných objektov

Bezpečnostná inteligencia je viditeľnejšia s inteligentnými funkciami poháňanými AcuSense.

  • Detekcia pohybu 2.0 rozlišuje osoby a vozidlá od iných objektov v prostredí a zameriava sa na skutočné bezpečnostné hrozby pomocou efektívneho vyhľadávania videa.
  • Live Guard (IP) odstrašuje narušiteľov vizuálnymi a zvukovými varovaniami a zároveň odosiela upozornenia používateľom na diaľku.

Ktoré produkty sú vybavené technológiou Smart Hybrid Light?

Môžete si vybrať inteligentné fotoaparáty s hybridným svetlom s technológiou ColorVu a vychutnať si obraz v živých farbách so super veľkou clonou F1,0…
…alebo si vyberte fotoaparáty Smart Hybrid Light s clonou F1,6.

Kde môžem použiť kamery Smart Hybrid Light?

Sklady / Maloobchodné predajne

Rezidencie

Ulice mesta