AcuSense NVR

Inteligentná analytická technológia založená na deep learning algoritme, ktorý je schopný realizovať klasifikáciu cieľov (človek/vozidlo/ostatné), a precízne detegovať záujmové ciele a tým skvalitňovať efektívnosť monitorovania a vyhľadávania. V porovnaní s bežným CCTV systémom AcuSense systém môže vyfiltrovať okolo 80% – 90% falošných poplachových udalosti. Do AcuSense NVR, môžete zapojiť, akukoľvek IP kameru a využívať funkciu AcuSense.

ColorVu IP kamera

Plno farebný obraz 24/7, vo dne aj v noci vďaka novým technológiám. Zdokonalené objektívy. Vysoká citlivosť. Viacej svetla, jasnejší obraz a vyvážená expozícia. Mimoriadne citlivý senzor s technológiou Smart FSI, umožňujúcou lepšie využitie svetla a sadaptívnym 3D DNR algoritmom, zaručujúcim vysokú kvalitu obrazu.

Ku kamerám AcuSense, môžete pripojiť akékoľvek NVR amôžete
využívať funkciu AcuSense. 

Kompresia H.265+

H.265+ výrazne zlepšuje efektívnosť kódovania. Znižuje požiadavky na tok dát až o 75 % v porovnaní s H. 264 a vďaka tejto technológií šetrí až 50% pamäte pre rovnaké množstvo nahrávok. Dátové toky sú nízke, ale kvalita prenosu zostáva vysoká. Technológia kompresie H. 265+ je významným krokom vpred v poli kompresie videa, čo pre používateľov znamená významnú úsporu nákladov na veľkosť úložiska.

4K Ultra HD rozlíšenie

4K Ultra HD

Kamery Hikvision EASY IP 4.0 poskytujú ultra HD rozlíšenie až do 4K, čo má za následok vynikajúcu kvalitu, ostrosť a čistotu obrazu. Najnovšie 4K kamery ponúkajú ohromujúce rozlíšenie 8 MP, čím efektívne redukujú výskyt slepých miest. Kompletný 4K UltraHD systém ponúka 4K kamery, záznam na 4K DVR a zobrazenie na 4 K HDMI TV/monitoroch.