fbpx

REFERENCIE

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. nám ponúkla výborné služby od poradenstva až po samotnú realizáciu. Pomohla nám nastaviť všetky služby, ktoré sme potrebovali. Vždy sa na ich služby 100 % spoliehame.

V spolupráci so spoločnosťou ALLTECH.SK s.r.o. sme našli zodpovedného a stabilného partnera, ktorý dokáže operatívne reagovať a spĺňať požiadavky, ktoré vyžadujú naše potreby.

Ing. Juraj Hutko

Vykurovacie systémy, Juflex s.r.o.

S prácou firmy ALLTECH.SK, konkrétne s pánom Schniererom som bol zatiaľ doteraz vždy spokojný. Vyriešil mi technické veci, ku ktorým ja vzťah vôbec nemám a nerád sa nimi zaoberám. Vždy je ochotný prípadný problém čím skôr vyriešiť, takže jeho služby môžem naozaj odporučiť.
Miloslav Ježo

Majiteľ, Ako úspešne podnikať na Amazone

Služby spoločnosti ALLTECH.SK využívam pravidelne, či už sa jedná o zavádzanie nových riešení, alebo o odstraňovanie rôznych problémov, vždy sa môžem spoľahnúť na rýchly a profesionálny prístup p. Schnierera. Tiež si vážim jeho schopnosť a ochotu zavádzať do života inovatívne riešenia, ktoré šetria čas tým, že mi pomohol nahradiť ručné spracovanie údajov jeho automatickým spracovaním.

Ing. Jaroslava Kapustová

Účtovná kancelária, JAKAP, s.r.o.

Firma ALLTECH.SK nám zastrešuje firemnú, ale aj osobnú technológiu a servis. Vďaka komplexnosti služieb a osobnému prístupu nám zjednodušili život, ušetrili financie a zabezpečili bezproblémové každodenné spolužitie s modernými technológiami, počnúc doménou, hostingom, nákupom kvalitnej a cenovo výhodnej techniky (notebook, televízna a satelitná technika) a spoľahlivou zabezpečovacou technikou končiac. Sme nadmieru spokojní so spôsobom, akým dokážu aktuálne moderné trendy premietnuť do nášho podnikania. Bez toho, aby sa z nás museli stať experti v ich oblasti a hlavne bez toho, aby sme sa cítili v súvislosti s ovládaním technológií ako starí a hlúpi. Odporúčame!
Mgr. Oľga Koklesová

Majiteľka, Ballux, spol. s r.o.