Rodinný dom Sklené Teplice

Realizácia v rodinnom dome

Pre tento montovaný rodinný dom sme realizovaný kompletnú dátovú sieť a satelitný rozvod. V dome boli pripravené FXP chráničky ktoré začínali v zásuvkách v izbách a končili pod strechou. Do týchto chráničiek boli postupne zavedené dátové a satelitné kábele, ktoré sa cez povalu dotiahli do technickej miestnoti kde boli ukončené v dátovom rozvádzači. Pre parabolu bol inštalovaný stožiar, ktorý prechádza cez strešnú krytinu prechodkou na to určenou. Na stožiar bola navlečená aj neoprenová manžeta, ktorá zabraňuje prechodu vody. Stožiar bol na konci ukončený kolenom pre prechod káblov. Na strechu rodinného domu domu okrem satelitných káblov bol vyvedený aj dátový kábel pre pripojenie antény pre internetového poskytovateľa. Dátový rozvádzač bol osadený rozvodným panelom pre elektrickú sieť, patch panel kde boli ukončené všetky dátové káble, záložný zdroj a rekordér pre kamerový systém. O WiFi pripojenie sa stará veľmi obľúbená značka Ubiquiti

  • kamerový systém
  • dátová sieť v rodinnom dome
  • satelitný prijem do všetkých miestností
  • montáž stožiaru cez strešnú krytinu

Zaujalo vás to? Poďme sa nezáväzne porozprávať na 0902 835 326 alebo nám napíšte na [email protected] . Radi vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku aj pre vás. Pozrieť si môžete i naše ďalšie referencie alebo podstránku služieb – Kamerové systémy, do ktorej sme spísali všetky dôležité informácie.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY, čo nás oprávňuje pre montáž kamerových a zabezpečovacích systémov.

3 izby

s TV prijímačom

Ubiquiti

WiFi pre celý dom

1 TB HDD

nahrávacej kapacity

Hikvision

prémiová značka

Satelit

na streche 

K spoločnosti ALLTECH.SK s.r.o. som sa dostal cez kladné odporúčanie na služby, ktoré poskytujú a potreboval som ich zrealizovať. Návrh realizácie kamerového systému spolu s rozvodom celého dátového systému v novostavbe hodnotím veľmi pozitívne. Práce od obhliadnutia nehnuteľnosti cez cenovú ponuku až po samotnú realizáciu prebiehali bezproblémovo a na profesionálnej úrovni. S kvalitou práce firemných pracovníkov som bol maximálne spokojný. Používajú kvalitné materiály a zariadenia ktoré verím, že budú slúžiť dlhodobo. Určite budem firmu odporúčať aj známym a pokiaľ to bude potrebné budem ich služby využívať naďalej aj ja.

Ing. Martin Karvaš

majiteľ rodinného domu

Galéria realizácie