fbpx

Kamerový systém slúži na monitorovanie vonkajších alebo vnútorných priestorov. Záznam dokáže v niektorých prípadoch usvedčiť páchateľov alebo môže byť poskytnutý orgánom činným v trestnom konaní. Z našich skúseností ale kamerový systém pôsobí hlavne preventívne. Už len prítomnosť kamier v priestore sa okamžite odzrkadlí na zmene správania ľudí, ktorí sa tam nachádzajú.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. je certifikovaná spoločnosť pre montáž kamerových systémov. Sme držiteľmi platnej LICENCIE vydanej krajským policajným riaditeľstvom v Banskej Bystrici, ktorá nám povoľuje montáž zariadení slúžiacich na zabezpečenie a monitorovanie objektov. Máme skúsenosti s rodinnými domami, firmami i bytovkami.

LICENCIA K NÁHĽADU TU

KAMEROVÝ SYSTÉM ŠTANDARDNE POZOSTÁVA Z NIEKOĽKÝCH ČASTÍ:

  • KAMERY záznamové zariadenia
  • DVR/NVR – nahrávacie zariadenie
  • MONITOR zobrazovacie zariadenie
  • ZÁLOŽNÝ ZDROJ – ak je potrebné
  • KALBELÁŽ

Pevnou súčasťou našej montáže je aj označenie monitorovaného priestoru podľa platných predpisov, odovzdanie potrebnej dokumentácie a v neposlednom rade i zaučenie pre prácu so systémom.

Tak a teraz si to poďme trošku vysvetliť.

Nahrávacie zariadenie je v podstate malý počítač s pevným diskom, na ktorom sa uchováva záznam z kamerového systému. Ovládanie je v slovenčine a zvládne ho i úplný laik. V prípade, že je možné DVR/NVR pripojiť na internet, môžete si obraz z kamier pozerať kedykoľvek a kdekoľvek aj z vášho mobilu alebo telefónu.

Nahrávacie zariadenie, monitor (a ak je, tak i záložný zdroj) sa ukladajú do uzamykateľného rozvádzača, ktorý sa upevňuje na stenu. Ako takýto systém vyzerá si môžete pozrieť na obrázku vedľa.

Z rozvádzača musí viesť samostatný dátový kábel ku každej kamere. Dbáme na to, aby bol vedený čo najelegantnejšie – v lište alebo (ak je to možné) ukrytý v stene. Systém sa končí kamerami.

AKÉ KAMERY POUŽÍVAME?

Montujeme iba kvalitné kamery značky Hikvision. Keď si už raz kamerový systém objednáte, musí byť kvalitný. Nemôže sa stať, že budete mať rozmazaný obraz, že cez noc nič neuvidíte alebo že vám kameru rozbije prvý vandal. Medzi lacnou kamerou a kvalitnou kamerou je obrovský rozdiel. Naše kamery štandardne disponujú najnovším kodekom, nočným videním a mnohými ďalšími inteligentnými funkciami. K dispozícii je dostatočné množstvo typov, ktoré sa líšia cenou, umiestnením, pozorovacím uhlom,.. Vďaka širokej ponuke zariadení dokážeme nájsť to najvhodnejšie riešenie presne podľa vašich požiadaviek a rozpočtu.

PREČO SI NA MONTÁŽ KAMEROVÉHO SYSTÉMY

VYBRAŤ ALLTECH.SK s.r.o.?

Nie sme veľká firma. Ku každému zákazníkovi dokážeme pristupovať individuálne a ceníme si ho. Preto:

  • priestor si označíme – ak ide o firmu alebo bytovku, pár dní pred začiatkom montáže nalepíme na výťah/vchod informáciu o zvýšení prachu a hlučnosti. Nechýba kontakt na nás a čas, v ktorom budeme pracovať. A to následne dodržíme.
  • dbáme na to, aby sme čo najmenej zasiahli do už vybudovanej infraštruktúry a stien – mnohé bytovky majú vymaľované steny, nanovo potiahnutú elektinu a iné. Nechceme bezohľadne prísť a zničiť to. Vážime si čas i peniaze, preto pracujeme citlivo a nenarúšame to, čo niekto vybudoval pred nami.
  • nie sme bezohľadní – nie sme ten typ robotníkov, po ktorých budete zbierať rozbitú dlažbu alebo krútiť hlavou nad poškriabanou schránkou alebo zničenou stenou. Ak sa počas montáže náhodou niečo poškodí, vrátime to do pôvodného stavu.
  • máme radi poriadok – každý deň po skončení práce upraceme priestory a umyjeme podlahu. To, že u vás budeme pracovať napríklad týždeň neznamená, že týždeň musíte chodiť v prahu a prekračovať naše náradie.

 

Pravidelné školenia

Naši zamestnanci sa pravidelne školia aby priniesli tie najnovšie technologie do vašich domovov.

Podpora pre zákazníkov

V neposlednom rade ponúkame nadštandardnú podporu pre našich zákazníkov, pomoc v prípade exportov záznamov či iných problémoch sme tu pre Vás.

Vzdialený dohľad

Kamerový systém je možné monitorovať aj vzdialene prostredníctvom internetu v mobile či PC

Kvalitná infraštruktúra

Zameriavame sa aj na detaily a preto ponúkame kvalitnú kabeláž, ktorá vám zaruči dlhú životnosť celého systému.

Presionálna montáž

Ponúkame profesionálnu montáž od kabeláže až po finálne nastavenie. 

Zabezpečenie systému

Celý systém je šifrovaný na všetkých stranách. Prístup do systému je na základe hesla bez ktorého sa do systému nie je možné dostať.

FOTODOKUMENTÁCIA A RECENZIE

Naše realizácie

Bytové spoločenstvo v Žiari nad Hronom si u firmy ALLTECH.SK  dalo namontovať touto firmou kamerový systém. Ako predsedníčka tohto spoločenstva som bola maximálne spokojná. Pán Schnierer mi nielen vysvetlil a spracoval cenovú ponuku, ale samostatná montáž touto firmou bola čistá a bez problémov.
Ak by som si mala aj do budúcna vybrať nejakú firmu tak určite túto.
Bc. Mgr. PaedDr. Martina Bartková

Predsedníčka, Bytové spoločenstvo domu č. 501

Spoločenstvo si vybralo ponuku ALLTECH.SK s.r.o. na základe výberového konania. Ponuka obsahovala všetky požadované parametre. Bola doručená v požadovanej lehote. Pred realizáciou boli dohodnuté požiadavky na čas, spôsob realizácie a čistotu v spoločných priestoroch. Tieto boli počas realizácie dodržane bez námietok. Zástupca spoločnosti je maximálne súčinný pred, počas aj po realizácii systému. Systém bol nainštalovaný a nastavený riadne a načas. Funguje bez výpadkov. Spĺňa požadované parametre. 

Ing. Milan Lauko

Predseda, Bytové spoločenstvo domu č. 562

Týmto vyjadrujeme našu spokojnosť s Vašimi službami pri obstarávaní kamerového systému pre náš bytový dom. Oceňujeme najmä Vašu promptnú reakciu na náš dopyt, prezentáciu na schôdzi vlastníkov bytov, rýchle dodanie a spoľahlivú montáž. Kamerový systém funguje bez problémov, je v slovenčine a sme s ním spokojní.

Ďakujeme.

Štefan Valent

Predseda, Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov súpisné číslo 535, ul. Vansovej v Žiari nad Hronom

Kontaktujte nás

+421 902 835 326

PONDELOK – PIATOK: 10:00 – 17:00 HOD.

info@alltech.sk

Pavla Dobšinského 15, Banská Štiavnica

Dohodnite si obhliadku

Ak máte záujem o kamerový systém, dohodnite si bezplatnú obhliadku priamo vo vašej firme/dome. Alebo kliknite na tlačidlo nižšie a nechajte si vypracovať nezaväznú cenovú ponuku.