fbpx

Správa IT zariadení

Externá správa vašich IT zariadení Vám prinesie do vašej firmy funkčnosť a rýchlosť riešenia Vašich problémov. Zverte svoju technológiu odborníkom a nestrácajte čas hľadaním riešení. Riešenie ste už našli.

Správa počitačovej siete

Správa IT nie je iba o softwary. Spravujeme rozsiahle počítačové siete v mnohých firmách, kde pracujeme s rôznymi pravidlami. Či už sa jedná o blokovanie stránok,  dodržiavanie pracovnej doby alebo bezpečnostné opatrenia. Správa obsahuje montáž a správu všetkých zariadení ktoré sú nevyhnutné pre správny chod počítačovej siete. Router, bezpečnostné brány, prístupové body, switche a kopec ďalších zariadení, ktoré vám uľahčujú vaše podnikanie.

Serverové riešenia

Prinesieme do vašej firmy tie najlepšie postupy pri vytváraní a realizovaní serverových riešení. Server vo vašej firme dokáže slúžiť pre viacero účelov a teda z neho dokážeme dostať maximu pre Váš zisk. Dokáže obsluhovať vašu sieť, kontrolovať dochádzku či zálohovať dôležité dokumenty a mnoho iného 

Správa počítačov

Servis a správa koncových počítačov či notebookov je jeden z najdôležitejších krokov k Vášmu biznisu. Prinesieme do vašej firmy správne optimalizovanie všetkých operačných systémov a vyťaženie z počítačov maximum pre vaše podnikanie. Už sa nebudete musieť zaoberať rôznymi aktualizáciami či nefunkčnou tlačou. Všetko pre vás optimalizujeme pre bezproblémovy chod.

Bezpečnosť dát a ich záloha

Poskytujeme návrh riešení pre bezpečnosť a zálohu vašich dát. Dáta sú v dnešnej dobe jednou z najdoležitejších vecí pre vašu firmu. Firma potrebuje ich mať zálohované a zároveň odolné voči útokom a zneužitiu.

WiFi riešenia

Analizá a návrh toho optimálneho riešenia pre vaše podnikanie. WiFi riešenia pre širokú škálu použtia od hotelov, reštaurácií či penzionov. Odteraz zvládne vaša WiFi nápor akéhokoľvek počtu návštevníkov. 

Pomoc a podpora

Naša správa IT nie je iba o konfigurácií a nastavovaní. V prvom rade od nás dostávate ľudský prístup a pomoc pri Vašich problémoch v každodenných situáciach. Sme tu pre vás na telefóne, pomôžme vám aj vzdialene keď sa pripojíme na Vaše PC alebo radi vyštartujeme bez problémov za vami na pomoc.

Prečo si vybrať naše riešenia?

~

Myslíme na bezpečnosť

vážime si vašu dôveru a preto ju chránime

Technické riešenia

všetky technické problémy môžete nechať na nás

Cenová politika

platíte za to čo využívate

Monitoring siete

celú sieť máme pod palcom a prinesieme vám zážitok z jej používania

Licencie nechajte na nás

platíte iba za tie licencie, ktoré využívate

Skúsenosti a odbornosť

Sme tím ľudí, ktorý sú pripravený riešiť vaše problémy s radosťou

Zalohujeme dáta

predchádzame problémov

h

Školenia

pravidelne sa zúčastňujeme školení a prehlbujeme naše znalosti

Komplexná správa počítačov, notebookov, siete, serverov. IT Outsourcing

0902 835 326

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. nám ponúkla výborné služby od poradenstva až po samotnú realizáciu. Pomohla nám nastaviť všetky služby, ktoré sme potrebovali. Vždy sa na ich služby 100 % spoliehame.

V spolupráci so spoločnosťou ALLTECH.SK s.r.o. sme našli zodpovedného a stabilného partnera, ktorý dokáže operatívne reagovať a spĺňať požiadavky, ktoré vyžadujú naše potreby.

Ing. Juraj Hutko

Majiteľ, Juflex s.r.o.

Ballux spol. s r.o.

Firma ALLTECH.SK nám zastrešuje firemnú, ale aj osobnú technológiu a servis. Vďaka komplexnosti služieb a osobnému prístupu nám zjednodušili život, ušetrili financie a zabezpečili bezproblémové každodenné spolužitie s modernými technológiami, počnúc doménou, hostingom, nákupom kvalitnej a cenovo výhodnej techniky (notebook, televízna a satelitná technika) a spoľahlivou zabezpečovacou technikou končiac. Sme nadmieru spokojní so spôsobom, akým dokážu aktuálne moderné trendy premietnuť do nášho podnikania. Bez toho, aby sa z nás museli stať experti v ich oblasti a hlavne bez toho, aby sme sa cítili v súvislosti s ovládaním technológií ako starí a hlúpi. Odporúčame!

Juflex s.r.o.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. nám ponúkla výborné služby od poradenstva až po samotnú realizáciu. Pomohla nám nastaviť všetky služby, ktoré sme potrebovali. Vždy sa na ich služby 100 % spoliehame.

V spolupráci so spoločnosťou ALLTECH.SK s.r.o. sme našli zodpovedného a stabilného partnera, ktorý dokáže operatívne reagovať a spĺňať požiadavky, ktoré vyžadujú naše potreby.

Miloslav Ježo

S prácou firmy ALLTECH.SK som bol vždy spokojný. Vyriešil mi technické veci, ku ktorým ja vzťah vôbec nemám a nerád sa nimi zaoberám. Vždy je ochotný prípadný problém čím skôr vyriešiť, takže jeho služby môžem naozaj odporučiť.