Kamerový systéme pre SBD Rudlová 4870 Banská Bystrica

Realizácia kamerového systému

Bytový dom sme vybavili kamerovým systémom od značky Hikvision. Jedná sa o kamery typu DOME v antivandal prevedení. V spoločných priestoroch sme osadili rozvádzač v ktorom je všetko potrebné pre administráciu a prácu s kamerovým systémom. Nechýba FullHD monitor pre prezeranie záznamu. Rozvod elektrickej energie v dátovom rozvádzači je realizovaný cez rozvodný panel, ktorý má v sebe integrovanú prepäťovú ochranu, ktorá chráni všetky zariadenia pred prepätím.

Zaujalo vás to? Poďme sa nezáväzne porozprávať na 0902 835 326 alebo nám napíšte na [email protected] . Radi vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku aj pre vás. Pozrieť si môžete i naše ďalšie referencie alebo podstránku služieb – Kamerové systémy, do ktorej sme spísali všetky dôležité informácie.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY, čo nás oprávňuje pre montáž kamerových a zabezpečovacích systémov.

 

 

 

1 vchod

7 ks IP kamier

4 MPix rozlíšenie

1 TB HDD

nahrávacej kapacity

Hikvision

prémiová značka

SVB vo výberovom konaní oslovilo 6 firiem. Už pri obhliadkach bol najlepši prístup od firmy ALLTECH.SK, kde pán Schnierer podal detailne informácie o inštalácii, návrh riešenia a vedel odpovedať na každú otázku. Ako jedna z mala firiem dokázali riešiť aj spracovanie smernice kvôli GDPR a označenie bytového domu nálepkami o kamerovom systéme. Z ponúk v zmysle zadania, boli najvýhodnejší. Montáž prebehla rýchlo a čisto. Po montáži prebehlo ešte zaškolenie do obsluhy a odovzdanie smernice, nálepiek a zvyšnej dokumentácie k systému. Po čase sme sa rozhodli kamerový systém rozšíriť o ďalšie kamery a pán Schnierer nám bol opätovne nápomocný. Kamery dokázali od začiatku odhaliť viacero priestupkov a dokonca polícii zadržať páchateľov. Polícia ocenila vysokú kvalitu obrazu, ktorá pomohla v priebehu pár dni páchateľov odhaliť a zadržať. V budúcnosti chystáme výmenu výťahu a plánujeme tam tiež dopľniť kameru. Už teraz viem, koho oslovím. Inštaláciu kamier od firmy ALLTECH.SK s.r.o. môžem len odporučiť a ľutujem, že sme ich nemali namontovane skôr.

Ing. Milan Malecký

Predseda, SVB Rudlová 4870 Banská Bystrica

Galéria realizácie kamerového systému