Videovrátnik pre rodinný dom, Kováčová

Realizácia v rodinnom dome

Zákazník nás oslovil na realizáciu videovrátnika. Videovrátnik sme realizovali ako je našim zvyok na IP technológií, ktorá ponúka veľa konfortných funkcií pre zákazníka. Základom je vonkajšia jednotka, kde sme použili našu obľúbenú ALL IN ONE jednotku, ktorá v sebe obsahuje: kameru, mikrofón, reproduktor, čítačku čipov a samozrejme podsvietenú menovku. Vo vnútri domu bola použitá vnútorná jednotka, tzv. tablet. Tento tablet sme zladili s dizajnom interieru, preto je v bielej farbe. Cez tento tablet dokáže zákazník komunikovať s osobou, ktorá zazvoní + otvoriť jednotlivé dvere. V tomto prípade sme využili videovrátnik na maximum a dokážeme otvárať malú bráničku pre osoby a ešte aj pohon brány pre autá. Vzhľadom na typ bráničky musela byť inštalácia doplnená ešte o externú čitačku čipov pre odchod z pozemku. Jednoducho si pípnete čip a bránička sa vám otvorí. Samozrejme k dispozícií má zákazník aj mobilnú aplikáciu cez, ktorú môže komunikovať, príjímať hovori alebo otvárať bráničku alebo bránu.

Zaujalo vás to? Poďme sa nezáväzne porozprávať na 0902 835 326 alebo nám napíšte na [email protected] . Radi vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku aj pre vás. Pozrieť si môžete i naše ďalšie referencie alebo podstránku služieb – Videovrátnik, do ktorej sme spísali všetky dôležité informácie.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY, čo nás oprávňuje pre montáž kamerových a zabezpečovacích systémov.

Vnútorná jednotka

v dizajte tabletu

Vonkajšia jednotka

alias zvonček

Bránička

otváranie cez čip

Brána na auto

ovládaná cez mobil a tablet

Hikvision

prémiová značka

Galéria realizácie