fbpx

Kamerový systém BSD č. 535 Žiar nad Hronom

Realizácia

Pre jeden z naväčších bytových domov v Žiari nad Hronom sme realizovali montáž kamerového systému. Bytový dom pozostáva z 9 vchodov. Pred každým vstupom do vchodu sme umiestnili kameru typu – DOME vo vysokom rozlíšení. Stojisko pre odpad je monitorované ďalšimi dvoma kamerami typu – BULLET. Každá táto kamerá má aj nočné videnie v podobe IR prisvietenia. Aktivácia tohto prisvietenia prebieha podľa aktuálnych sveteľných podmienok automaticky. Súčasťou výbavy tých kamier je aj funkcia Darkfighter, ktorá sa snaží aj pri nižších sveteľných podmienkach zachovať farebný obraz.  

Pri realizácií bol použitý dátovy rozvádzač, kde bol použitý rozvodný panel s premäťovou ochranou a kritkou kvôli náhodnému vypnutiu a patch panel pre dátové rozvody. Všetky rozvody boli realizované v základoch bytového domu. Čo jednak je výhodné z bezpečnostného hľadiska, teda je zložitejší prístup ku kabeláži a ďalším dvodom je aj estetické hľadisko nakoľko sa nemuselo prechádzať pivničnými priestormi – kábel je teda neviditeľný. Pri tejto rozsiahlej realizácií bolo použitých cez 980 m kvalitného dátového kábla čo predurčuje tento systém ku veľmi dlhej životnosti. 

9 vchodov

11 ks IP kamier

5 MPix rozlíšenie

3 TB HDD

nahrávacej kapacity

Hikvision

prémiová značka

Týmto vyjadrujeme našu spokojnosť s Vašimi službami pri obstarávaní kamerového systému pre náš bytový dom. Oceňujeme najmä Vašu promptnú reakciu na náš dopyt, prezentáciu na schôdzi vlastníkov bytov, rýchle dodanie a spoľahlivú montáž. Kamerový systém funguje bez problémov, je v slovenčine a sme s ním spokojní.

Ďakujeme.

Štefan Valent

Predseda, Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov súpisné číslo 535, ul. Vansovej v Žiari nad Hronom

Licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY. Zákon o súkromnej bezpečnosti špecifikuje
technickú službu ako projektovanie, montáž, údržbu, revíziu, alebo opravu zabezpečovacích systémov, alebo poplachových systémov
a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste, alebo v ich okolí.