Kamerový systém BSD č. 535 Žiar nad Hronom

Realizácia

Pre jeden z naväčších bytových domov v Žiari nad Hronom sme realizovali montáž kamerového systému. V Bytovom dome ktorý pozostáva z 9 vchodov, boli v prvej etape inštalovaný kamerový systém pred každý vchod, a monitorovanie stojiska na smeti. Neskôr sme boli opäť oslovený na doplnenie kamerového systému do nových výťahov, tak že bol kamerový systém rozšírený o kamery vo výťahoch. Kabíny výťahu  sú pripojenie bezdôrotovou technologiou Ubiquiti Celkovo celú bytovku monitoruje 20 ks IP kamier. Celá administrácia systému prebieha v spoločných priestoroch bytového domu. Každá táto kamerá má aj nočné videnie v podobe IR prisvietenia. Aktivácia tohto prisvietenia prebieha podľa aktuálnych sveteľných podmienok automaticky. Súčasťou výbavy tých kamier je aj funkcia Darkfighter, ktorá sa snaží aj pri nižších sveteľných podmienkach zachovať farebný obraz. Pri realizácií bol použitý dátovy rozvádzač, kde bol použitý rozvodný panel s premäťovou ochranou,  patch panel pre dátové rozvody. Všetky rozvody boli realizované v základoch bytového domu. Čo jednak je výhodné z bezpečnostného hľadiska, teda je zložitejší prístup ku kabeláži a ďalším dvodom je aj estetické hľadisko nakoľko sa nemuselo prechádzať pivničnými priestormi – kábel je teda neviditeľný. Pri tejto rozsiahlej realizácií bolo použitých cez 980 m kvalitného dátového kábla čo predurčuje tento systém ku veľmi dlhej životnosti.

Zaujalo vás to? Poďme sa nezáväzne porozprávať na 0902 835 326 alebo nám napíšte na [email protected] . Radi vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku aj pre vás. Pozrieť si môžete i naše ďalšie referencie alebo podstránku služieb – Kamerové systémy, do ktorej sme spísali všetky dôležité informácie.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY, čo nás oprávňuje pre montáž kamerových a zabezpečovacích systémov.

9 vchodov

20 ks IP kamier

5MPix rozlíšenie

8 TB HDD

nahrávacej kapacity

Kamery Hikvision

prémiová značka

Týmto vyjadrujeme našu spokojnosť s Vašimi službami pri obstarávaní kamerového systému pre náš bytový dom. Oceňujeme najmä Vašu promptnú reakciu na náš dopyt, prezentáciu na schôdzi vlastníkov bytov, rýchle dodanie a spoľahlivú montáž. Kamerový systém funguje bez problémov, je v slovenčine a sme s ním spokojní. Ďakujeme.

Štefan Valent

Predseda, Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov súpisné číslo 535, ul. Vansovej v Žiari nad Hronom

Galéria realizácie kamerového systému