Rodinný dom Hviezdoslavov

Realizácia v rodinnom dome

V rodinnom dome bola zrealizovaná montáž zabezpečovacieho alarmu Jablotron 100+. Developer, ktorý realizoval stavbu rodinného domu, pripravil káblovú časť alarmu a preto jeho montáž bola veľmi rýchla. V celom dome boli použité detektory pohybu a detektory rozbitia skla. Samozrejmosťou je vonkajšia siréna. Klient má k dispozícií aj mobilnú aplikáciu cez, ktorú dokáže ovládať svoj alarm a kontrolovať jeho stav vzdialene.

Zaujalo vás to? Poďme sa nezáväzne porozprávať na 0902 835 326 alebo nám napíšte na [email protected] . Radi vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku aj pre vás. Pozrieť si môžete i naše ďalšie referencie alebo podstránku služieb – Kamerové systémy, do ktorej sme spísali všetky dôležité informácie.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY, čo nás oprávňuje pre montáž kamerových a zabezpečovacích systémov.

Alarm

Jablotron 100+

Káblový rozvod

v celom dome

PIR detektory

pohybove

Detektory

rozbitia skla

S celým prístupom firmy ALLTECH.SK s.r.o. od prvotnej komunikácie, vysvetlenia problematiky, návrhu riešenia, obhliadky, dodržanie termínov a následnej realizácie som bol veľmi spokojný a môžem len odporučiť. Všetko čo sa dohodlo tak platilo, čo je za mňa top priorita.

pán Juraj

majiteľ rodinného domu

Galéria realizácie