fbpx

Videovrátnik pre Nemocnicu v Banskej Štiavnici 

Realizácia

V nemocnici v Banskej Štiavnici sme realizovali videovrátnik pre dve oddelenia a to Odelenie dlhodobo chorých a Dom ošetrovateľskej starostlivosti. Prioritou bolo otváranie vstupných dverí na oddelenie z izby sestier pomoctou tabletu. Lekári a sestričky majú prehľad kto im zvoní pri dverách vďaka integrovanej kamere na vonkajšej jednotke. Samozrejmosťou je aj obojsmerná komunikácia medzi náštevou a zamestnancami prostredníctvom mikrofonu a reproduktoru v jednotlivých jednotkách. 

Výhodou použitej vonkajšej jednotky je aj interná čítačka kariet, ktorá slúži pre zamestnancov. Kompletne bolo dodaných 50 ks čipov pre bezobslužný prístup na oddelenie. Ďalšie čítačky sú umiestnené pri odchode z oddelenia, kde zamestnanec opäť pri odchode priloží čip a je mu umožňený odchod z oddelenia. 

 

2 oddelenia

50 ks čípov

pre bezkontaktné otváranie

2 externé čítačky

pre opustenie oddelenia

Hikvision

prémiová značka

Pripravujeme

Nemocnica Svet zdravia Banská Štiavnica

Galéria realizácie

Licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY. Zákon o súkromnej bezpečnosti špecifikuje
technickú službu ako projektovanie, montáž, údržbu, revíziu, alebo opravu zabezpečovacích systémov, alebo poplachových systémov
a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste, alebo v ich okolí.