Videovrátnik pre Nemocnicu v Banskej Štiavnici 

Realizácia

V nemocnici v Banskej Štiavnici sme realizovali videovrátnik pre dve oddelenia a to Odelenie dlhodobo chorých a Dom ošetrovateľskej starostlivosti. Prioritou bolo otváranie vstupných dverí na oddelenie z izby sestier pomocou tabletu. Lekári a sestričky majú prehľad kto im zvoní pri dverách vďaka integrovanej kamere na vonkajšej jednotke. Samozrejmosťou je aj obojsmerná komunikácia medzi náštevou a zamestnancami prostredníctvom mikrofonu a reproduktoru v jednotlivých jednotkách. Výhodou použitej vonkajšej jednotky je aj interná čítačka kariet, ktorá slúži pre zamestnancov. Kompletne bolo dodaných 50 ks čipov pre bezobslužný prístup na oddelenie. Ďalšie čítačky sú umiestnené pri odchode z oddelenia, kde zamestnanec opäť pri odchode priloží čip a je mu umožňený odchod z oddelenia.

Zaujalo vás to? Poďme sa nezáväzne porozprávať na 0902 835 326 alebo nám napíšte na [email protected] . Radi vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku aj pre vás. Pozrieť si môžete i naše ďalšie referencie alebo podstránku služieb – Kamerové systémy, do ktorej sme spísali všetky dôležité informácie.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY, čo nás oprávňuje pre montáž kamerových a zabezpečovacích systémov.

 

Vonkajšia jednotka videovrátnika, dom ošetrovateľskej starostlivosti

2 oddelenia

50 ks čípov

pre bezkontaktné otváranie

2 externé čítačky

pre opustenie oddelenia

Hikvision

prémiová značka

Galéria realizácie