fbpx

Kamerový systéme pre BSD č. 501 Žiar nad Hronom

Realizácia kamerového systému

Bytové spoločenstvo nás oslovilo kvôli zabezpečeniu bytového domu kamerovým systémom. Každý vstup do domu je monitorovaný jednou kamerou typu – DOME. Ďalšie dve kamery typu – BULLET sú umiestnené na rohoch budovy, ktoré monitorujú obľasť pred okolím domu. Použité boli kamery s rozlišením 4 MPix. Každá táto kamerá má aj nočné videnie v podobe IR prisvietenia. Aktivácia tohto prisvietenia prebieha podľa aktuálnych sveteľných podmienok automaticky. Súčasťou výbavy tých kamier je aj funkcia Darkfighter, ktorá sa snaží aj pri nižších sveteľných podmienkach zachovať farebný obraz.  

Celá administrácia prebieha v dátovom rozvádzači, ktorý je umiestnený v spoločných priestoroch. Opäť sme vsadli na overenú značku dátových rozvádzačov SOLARIX. Rozvod elektrickej energiev dátovom rozvádzači je realizovaný cez rozvodný panel, ktorý má v sebe integrovanú prepäťovú ochranu, ktorá chráni všetky zariadenia pred prepätím. Súčasťou dázového rozvádzaču je aj FullHD monitor, ktorý služí na nastavovanie aj na prezeranie záznamu.  Dátové rozvody boli realizované v základoch domu, kde nikomu neprekážajú a sú aj chránené voči poškodeniu.

 

4 vchody

6 ks IP kamier

4 MPix rozlíšenie

1 TB HDD

nahrávacej kapacity

Hikvision

prémiová značka

Bytové spoločenstvo v Žiari nad Hronom si u firmy ALLTECH.SK  dalo namontovať touto firmou kamerový systém. Ako predsedníčka tohto spoločenstva som bola maximálne spokojná. Pán Schnierer mi nielen vysvetlil a spracoval cenovú ponuku, ale samostatná montáž touto firmou bola čistá a bez problémov.
Ak by som si mala aj do budúcna vybrať nejakú firmu tak určite túto.
Bc. Mgr. PaedDr. Martina Bartková

Predsedníčka, Bytové spoločenstvo domu č. 501

Galéria realizácie kamerového systému

Licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY. Zákon o súkromnej bezpečnosti špecifikuje
technickú službu ako projektovanie, montáž, údržbu, revíziu, alebo opravu zabezpečovacích systémov, alebo poplachových systémov
a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste, alebo v ich okolí.