Kamerový systém pre BSD č. 562 Žiar nad Hronom

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. bola oslovená s požiadavkou na vybudovanie kamerového systému pre bytový dom. Požiadavky boli zadané v parametroch pre výberové konanie – 7 kusov IP kamier s rozlíšením minimálne 2 MPix. Bytovka v Žiari nad Hronom má tri samostatné vchody (každý vchod má dva vstupy), siedma kamera je teda určená pre monitorovanie priestoru stojiska.

Pri samotnej realizácii sme použili kamery Hikvision v rozlíšení 3 Mpix. Všetky namontované kamery majú certifikáciu IK10, teda takzvanú antivandal ochranu. Poskytujú záznam v rozlíšení 2048×1536 pixelov so záznamom 30fps (30 snímok za sekundu). Vďaka osvetleniu z ulice sníma väčšina kamier farebne i v noci. Na samotný rozvod kabeláže od kamery k rozvádzaču sme v najväčšej možnej miere využili stávajúce trubky a lišty – minimálna prašnosť montáže a nepridávanie ďalších líšt do interiéru. 14 dňový záznam sa uchováva v rekordéri značky Hikvision. Do práce s ním bol zaučený predseda bytového spoločenstva.

Zaujalo vás to? Poďme sa nezáväzne porozprávať na 0902 835 326 alebo nám napíšte na [email protected] . Radi vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku aj pre vás. Pozrieť si môžete i naše ďalšie referencie alebo podstránku služieb – Kamerové systémy, do ktorej sme spísali všetky dôležité informácie.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY, čo nás oprávňuje pre montáž kamerových a zabezpečovacích systémov.

3 vchody

7 ks IP kamier

3MPix rozlíšenie

3 TB HDD

nahrávacej kapacity

Kamery Hikvision

prémiová značka

Spoločenstvo si vybralo ponuku ALLTECH.SK s.r.o. na základe výberového konania. Ponuka obsahovala všetky požadované parametre. Bola doručená v požadovanej lehote. Pred realizáciou boli dohodnuté požiadavky na čas, spôsob realizácie a čistotu v spoločných priestoroch. Tieto boli počas realizácie dodržane bez námietok. Zástupca spoločnosti je maximálne súčinný pred, počas aj po realizácii systému. Systém bol nainštalovaný a nastavený riadne a načas. Funguje bez výpadkov. Spĺňa požadované parametre.

Ing. Milan Lauko

Predseda, Bytové spoločenstvo domu č. 562, Žiar nad Hronom

Galéria realizácie kamerového systému

O nás

Sme jedna z popredných firiem v oblasti správy IT a montáže kamerových systémov a alarmov.

Viac o nás

Sledujte nás

Budeme radi, ak sa k nám pridáte na sociálnych sieťach.

Niečo sa naučte

Pripravili sme niekoľko  IT / zabezpečovacích návodov pre váš dom alebo firmu. Kliknite na tlačítko nižšie.

Niečo sa naučte

Kontakt

ALLTECH.SK s.r.o.
Pavla Dobšinského 970/15
969 01 Banská Štiavnica

+421 902 835 326