Rodinný dom Štiavnicke Bane

Realizácia kamerového systému

Pri tejto veľmi moderne zrekonštruovanej chate sme boli požiadaný o dodávku kamerového systému, satelitu a samozrejme rozvodu internetu do každej miestnosti. Boli použité BULLET kamery inštalované do podbitia strechy. Samozrejme celý systém je napojený na internetové pripojenie ktorú umožňuje vzdialený dohľad nad nehnuteľnosťou. Pre satelitný prijem bola využitá parabola o priemere 80 cm v antracitovom prevedení aby ladila so strechou. Ako satelitné primače v jednotlivých miestnostiach bola použitá nami overená značka VU+

  • kamerový systém
  • dátová sieť v rodinnom dome
  • satelitný prijem do všetkých miestností

Zaujalo vás to? Poďme sa nezáväzne porozprávať na 0902 835 326 alebo nám napíšte na [email protected] . Radi vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku aj pre vás. Pozrieť si môžete i naše ďalšie referencie alebo podstránku služieb – Kamerové systémy, do ktorej sme spísali všetky dôležité informácie.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY, čo nás oprávňuje pre montáž kamerových a zabezpečovacích systémov.

4 izby

s TV prijímačom

4 ks IP kamier

4 MPix rozlíšenie

1 TB HDD

nahrávacej kapacity

Kamery Hikvision

prémiová značka

S prístupom firmy ALLTECH.SK s.r.o. som bol nadmieru spokojný. Montáž kamerového systému, internetu a satelitnej TV na našej chate prebehla veľmi rýchlo a profesionálne bez najmenších problémov. Čistá práca. pán Schnierer bol a je veľmi ochotný riešiť prípadné ďalšie požiadavky.Môžem len vrele odporučiť.

Ing. Branislav Vincenc

majiteľ

Galéria realizácie kamerového systému