Rodinný dom Lutila

Realizácia v rodinnom dome

V tomto rodinnom dome sme boli oslovený na dokončovacie práce. Bola spravená predpríprava dátovej siete v celom rodinnom dome a priprava na kamerový systém. Všetky rozvody boli ukončené v technickej miestnosti. Kde sme navrhli ukončenie dátovým rozvádzačom. V tomto rozvádzači sme zakončili LAN rozvod pomocou patch Panelu našej obľúbenej značky SOLARIX. Samozrejmosťou je rozvodný panel s integrovanou prepäťovou ochranou, ktorý poskytuje napájanie pre všetky zariadenia. Nevynechali sme ani záložný zdroj, ktorý poskytuje konfort všetkým zariadeniam v prípade výpadku elektrickej energie a zároveň ich chráni pomocou AVR stabilizácie napätia.

  • kamerový systém
  • dátová sieť v rodinnom dome
  • satelitný prijem do všetkých miestností

Zaujalo vás to? Poďme sa nezáväzne porozprávať na 0902 835 326 alebo nám napíšte na [email protected] . Radi vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku aj pre vás. Pozrieť si môžete i naše ďalšie referencie alebo podstránku služieb – Kamerové systémy, do ktorej sme spísali všetky dôležité informácie.

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY, čo nás oprávňuje pre montáž kamerových a zabezpečovacích systémov.

4 izby

s dátovým rozvodom

WiFi

pre celý dom

1 TB HDD

nahrávacej kapacity

Hikvision

prémiová značka

Satelitná

príprava na streche

Galéria realizácie