IP EVOLÚCIA = EASY IP 3.0 HikVision

Na produkty spoločnosti Hikvision sa vždy spoliehame v prípade realizácie kamerového systému. Táto značka nás presvedčila o svojich kvalitách, pri inštalovaní a samotnej realizácie.

Dnes si priblížime jednu z najnovšej produktovej rady EasyIP 3.0. Ako už z názvu vyplýva jedná sa o IP produkty, ktoré sú založené na sieťovej infraštruktúre. Všetky IP kamery podporujú POE napájanie.

 

Minimalizácia dátového toku

Kompresia H.265+ poskytuje extrémne znižuje dátový tok (zmenšenie veľkosti súborov oproti H.264 o 83,7% a oproti H.265 o 66,8% ) a vďaka tomu môžete bez problémov pracovať v sieti nie len s 2, 3 alebo 5MPx kamerami ale dokonca aj s 8 MPx kamerami. Ďalších aspektom, ktorý hrá pre kompresiu H.265+, je zmenšenie veľkosti súborov. Čo znižuje náklady na ukladaciu kapacitu (HDD) vo videorekordéry.

Keď je svetla príliš veľa alebo príliš málo

Vysoké rozlíšenie nie je vždy zárukou dobrého obrazu v meniacich sa podmienkach osvetlenia, vysokého kontrastualebo naopak svetelného deficitu. Ztýchto dôvodov sú všetky kamery série EASY 3.0 vybavené funkciouhardwarového WDR 120 dB a na viac niektoré z 2 a 3 MPx modelov kamier sú vybavené technológiou DarkFighter, ktorá ponúka excelentný farebný obraz pri zlých svetelných podmienkach.

Inteligentné kamery

  • Detekcia prekročenia línie – možnosť nadefinovať až 4 virtuálne línie
  • Detekcia narušenia alebo opustenia oblasti – možnosť nadefinovať až 4 virtuálne oblasti
  • Detekcia odstráneného predmetu – systém stráži predmety v nadefinovanej oblasti
  • Detekcia zanechaného predmetu – systém stráži zanechanie predmetu v nadefinovanej oblasti
  • Detekcia obličaje – systém rozpozná obličaj v pohľade vyvolá poplachový stav

 

Licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY

Spoločnosť ALLTECH.SK s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY. Zákon o súkromnej bezpečnosti špecifikuje  technickú službu ako projektovanie, montáž, údržbu, revíziu, alebo opravu zabezpečovacích systémov, alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste, alebo v ich okolí.